Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek el merjek menni,...

Szerintetek el merjek menni, igy egy szorakozohelyre?

Figyelt kérdés
Ilyen a fenekem , szerintetek,igy nadragban, el merjek menni? link: [link]
2016. máj. 18. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért van valami fenék dress code a diszkókban? Nem értem a kérdésedet. Akármilyen is a segged, be fognak engedni.
2016. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem igazán van feneked ,sajnálom ,hogy ezt kell mondjam,de átlagon aluli!ne mutogasd inkább
2016. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
3 Hogy te mekkora bunkó vagy! Teljesen átlagos feneke van a kérdezőnek, nincs mindenkinek szilikonos Kim Kardashian segge és nem is minden pasinak a nagy valag jön be. A legtöbb lányé, pont olyan, mint amilyen a képen van, simán vehet fel bármit a kérdező, szűk farmert is nyugodtan.
2016. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:3
2016. máj. 18. 13:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm..Lehet,hogy kepen kicsit más mint élőben, mert mindig azt a véleményt kapom inkább,hogy nagy a fenekem:D de azért köszönöm! :)
2016. máj. 18. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk a másik gond, hogy a kép egyáltalán nem mindig azt mutatja, mint ami ténylegesen van. De komolyan annyi önbizalmad nincs, hogy a feneked mérete miatt nem mennél el szórakozni? Nekem megsérült az arcom autóbalesetben és látszik is, de így is járok társaságba.
2016. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos, elég önbizalom hiányos lány vagyok..:/ Elmennék, csak nem biztos,hogy nadrágban.:)
2016. máj. 18. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már. Nagyon sokszor látok szórakozóhelyen olyan lányokat, akik kb. 150 kilósak és feszül a narancsbőrös, karfiolos, hatalmas seggükön a nadrág. Na az ő helyükben én sem vennék fel nadrágot, de te nyugodtan felvehetsz. Az más kérdés, ha szoknyában jobban érzed magad, akkor menj abban.
2016. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm;)
2016. máj. 18. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy merjél. Nekem ennél nagyobb fenekem van, oldalra nem megy ki csak hátra és vékony a derekem - mint az olasz csajoknak. Nem csak, hogy nadrágban jártam, de még ringattam is rendesen -pedig akkoriban a pici fenék volt a "divat". Aki ezt szereti annak tetszeni fog, aki meg nem az meg nem néz Rád. Úgyis mindenre ez érvényes, tehát ne agyalj azon, hogy jajj mi lesz ha valakinek nem tetszik. Olyan nincs, hogy valami mindenkinek tetszik. Ezért hülyeség ez a sok megfelelősdi. Emeld ki azt, ami Neked tetszik magadon, illetve később azokat amik azoknak a férfiaknak tetszett akikkel jártál. A többiekkel meg nem egymásnak teremtődtetek és kész. Ha megfelelési kényszered van mindenki felé akkor csak vesztes lehetsz. Őrlődni fogsz és rossz kedved lesz ami miatt elmennek melletted azok is akiknek tetszhetnél. Fogadd el ezt egy olyan nőtől aki ezt végigcsinálta és 30 körül jött rá, hogy nem annyira csúnya mint gondolta.
2016. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!