Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha már hosszabb ideje beszélge...

Ha már hosszabb ideje beszélgetek egy külföldi fiúval WhatsAppon, merjek vele videóhívni? (több lent)

Figyelt kérdés

Még mielőtt elítélnétek, hogy "nem külföldiekkel kéne pasizni, fúj, kis naiv"... szó sincs ilyesmiről :D (úgy értem, nem vagyok az a "plátói szerelmes" típus, nem szoktam magam hülyeségekben ringatni, ez a levelezőm meg amúgy is pont fiatalabb nálam)


Van több levelezőtársam, lány-fiú, van, akivel rendes levélben beszélek, van akivel e-mailben, WhatsAppon...


Csak igazából én még senkivel nem beszéltem videóban, mármint igazi ismerősökkel sem, és kicsit parázok. Talán a nyelv miatt is, mert a saját angolomban biztos vagyok, csak abban nem, hogy őt mennyire fogom megérteni, stb... :D


Van aki hasonló helyzetben volt, de utána csak jó sült ki belőle, és alig várja mindig, hogy beszélhessenek?:)


16/L


Köszönöm előre is!



2016. márc. 24. 18:24
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem nem kell izgulni, videón keresztül nem szoktak embert enni :D
2016. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz, iyenről még nem hallottam :D Vészhelyzetben meg ott a jobb felső "piros X" XDDD
2016. márc. 25. 22:19
 3/9 anonim válasza:

Nem sülhet el rosszul, csak ügyelj, h ne vegyen ra hülyeségekre :) ne mutasd meg neki a melledet, ne vetkőzz elotte ilyenek. Mert neki egy gombnyomás, es levagy mentve, utána meg zaklathat.

Ne hogy ugy járj mint Amanda Todd [link]

Remélem Segítettem :)

Sok sikert!

2016. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kicsit "júpíszís" lesz, de: Hülye azért nem vagyok! :D


Igazából ehet nem jelent semmit, nyilván mindenhol előbukkanhatnak "rossz fej" emberek, de nem olyan oldalon ismertem meg a levelezőimet mint facebook, stb... hanem kifejezetten egy diákoknak szóló, nemzetközi helyen, szóval reméljük itt tényleg olyan emberek vannak, akik normálisak.


( [link]


Köszi! :))

2016. márc. 28. 21:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek annyira elkeserítő dolgok, szó szerint. Hogy ilyenért meghalni.. mármint nem a lányt akarom ezzel bántani, sőt! Akik ezt tették vele, azok a ..... (bocsi, de erre nem találok megfelelő szót)
2016. márc. 28. 21:21
 6/9 anonim válasza:
Egyetértek veled :) ezeknek az embereknek nincsen lelkiismeretük :/
2016. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Media Markt "mottója" a " mert hülye azért nem vagyok"

Végülis kamoztatok? Hogy ment?

2016. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg :D De egyszer volt valami reklám, kicsi koromban ment mindig, egy kocsiból kinézett egy fekete hajú nő és ezt mondta.. vagy nem? :D


Nem, nem miattam, hanem nem alakult úgy. Meg még annyira nem régóta beszélünk, ez egy ilyen "előre vetett" kérdés volt, már ha van ilyen :)

2016. márc. 30. 19:02
 9/9 anonim válasza:
Szia! Épp levelezőtárs (e-mail, vagy facebookos cset) után kutatok, angol nyelven szeretnék beszélni vele. Bocsi,hogy kicsit kitérek, s nem válaszolok a kérdésre, de mint látom Te már benne vagy a témában. Érdemes elkezdeni? Én kicsit Félek,hogy perverz olyasféle emberekkel találom szembe magamat.. Képet sem igazán raknék fel szívesen. Illetve kíváncsi lennék,hogy alakult a fiúval a dolog; kameráztatok? Előre is Köszi nagyon sokat segítenél!:)
2016. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!