Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Valaki tud tanácso...

Mit tegyek? Valaki tud tanácsot adni? Adjam fel? Hogyan érjem el hogy kicsit jobban szeressen? Nem vagyok komplett?

Figyelt kérdés

Egy lány akit nagyon szeretek, elköltözött Amerikába, és itt Magyarországon adott puszit is meg jártunk is. Mielőtt elköltözött azelőtt azt mondta hogy szakítanunk kell, mert ő elköltözik. Búcsúajándékként vettem neki egy plüssmackót (de nem ez a lényeg). És elkezdett olyanokat mondani nekem, hogy majd összeházasodunk, meg milyen házunk lesz, mi lesz a gyerekeink neve (ezt a témát minden nap feldobta)



Lehet hogy mi is megyünk Amerikába nyáron vagy jövő nyáron, és ha személyesen találkozunk (Las Vegas-van él és mi is oda akarunk menni), akkor mit mondjak neki?


Írtam neki facebookon egy szívecskét és azt mondta, hogy nem szerelmes belém... Én szomorúan megírtam neki, hogy ha zavarom csak szóljon, mert akkor elűnök az életéből, és megköszöntem neki, hogy jó barát módjára nem a fejemhez vágja hanem érzékelteti velem, hogy csúnya vagyok, meg hogy vannak hibáim. Azt válaszolta hogy ilyet ne mondjak magamról, mert visszajön Magyarországra és felpofoz (+egy boldog smiley-t küldött mellé). Ő csak barátságot akar. Aztán küldött egy képet egy ismerősével és írta hogy szerelmes belé, de belém nem. (Őt se nevezném topmodel alkatnak) én mindjárt 13 leszek, ő meg most töltötte a 13-at. (Az üzenetét egy nappal később szántam rá magam, hogy elolvasom, meg kérte hogy válaszoljak, meg hogy én vagyok a legjobb barátja. Nekem kitűnő a bizonyítványom, de annak a másik fiúnak nem). Most el vagyok nagyon keseredve. Csak rá tudok gondolni...



2016. máj. 19. 18:42
 1/9 karibari válasza:

Szóval te szereted de ő nem, és csak a barátod akar lenni.Ugye?

Aztán, ő vegasban van te meg itt.Nem tudom, hogy mikor jönne vissza, de ha tényleg nem szerelmes beléd te meg igen, akkor neked nem lenne rossz az ha pl. elmennél Vegasba és vele kellene lenned mint barát?Csak azért mert én már voltam ilyen helyzetbe és nekem borzalmas volt.Ami után már egyáltalán nem beszéltünk sehogy se, már jobb volt.Nagyon sajnálom haver...

Tudom ez nagyon fáj, de ebben a helyzetben csak 3 dolgot tehetsz...

1.Maradsz csak a barátja és beszélsz vele pl. face-en meg mondjuk, ha elmész és találkoztok akkor, érzed magad úgy ahogy (szerintem nem lesz jó...) és lehet, hogy azért beszélnél vele mert már csak az ha barátok vagytok, neked már az is jobb, vagy boldogabb vagy így, de aztán rájössz, hogy sose szeret viszont...

2016. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 karibari válasza:

2.Megpróbálod elfelejteni,ezt követően nem beszélsz vele többet.Ezt ne úgy tedd, hogy nem írsz vissza neki!Mert ilyenkor nem érti, hogy mi van, vagy megsértődik, vagy megutál.Szóval egy szép fogalmazásban megírod neki, de ha ragaszkodsz hozzá személyesen is elmondhatod.És vagy elmondod az igazat, hogy rosszul érint, hogy ő nem szeret és inkább ne legyetek barátok mert neked ez is rossz érzés

hogy csak beszélsz vele...(amúgy szerintem amíg látsz egy pici esélyt is arra, hogy újra együtt legyetek, addig nem lépsz túl rajta.De amíg tartjátok a kapcsolatot, addig nem tudsz továbblépni).

Ha erre a vallomásféleségre rosszul reagál, akkor el kell fogadnod.

2016. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 karibari válasza:

3.Komplett idiótát csinálva magadból megpróbálod visszaszerezni...És ezt később megbánod...És ilyen nagyon nyomulós leszel, ami nem túlságosan imponál egy lány számára.


Szóval nagyon sajnálom, de én a 2.-at javasolnám.Én így látom a helyzetet.És mivel azt kérted adjunk tanácsot remélem nem ítélsz el nagyon...

Zárószóként:Nem vagy idióta, csak szerelmes!És a szerelem néha nagyon tud fájni, főleg ha olyat szeretsz aki nem szeret téged.Sok sikert kívánok mindenhez, és minden jót!

2016. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaid. 😊
2016. máj. 19. 21:43
 5/9 A kérdező kommentje:

Meg hát elég sok közös emlékünk van (ezért nehéz elfelejteni), pl.: amikor esett a hó akkor mindig kimentünk szánkózni, meg a suliból is állandóan együtt mentünk haza, mert csak pár házzal lakott odébb, de a legfontosabb számomra, (akkor volt az első hete a mi sulinkban) amikor egy technika órán nem volt nála kartonlap és én melléültem és a kérése nélkül is adtam neki egy papírt, azon az órán rengeteget beszélgettünk, és barátok is lettünk, de beleszerettem [...]



Majd elköltöztek.

2016. máj. 19. 22:03
 6/9 karibari válasza:
Haver tudom milyen ez...Nagyon sajnálom...Amúgy igazából én se vagyok túl az exemen...pedig már 3 hónapja szakítottunk...Biztos jobb lesz...
2016. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 karibari válasza:
Ja am kíváncsiságból, mit gondolsz a tanácsaimról?
2016. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem jók a tanácsaid.



Köszönöm :)

2016. máj. 20. 06:40
 9/9 karibari válasza:
Nincs mit, és sok sikert!Én köszönöm a visszajelzést :)
2016. máj. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!