Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok felnőni, lassan...

Nem tudok felnőni, lassan mindenkit elveszítek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok de lélekben még mindig 15 kb. Nem érdekel más csak a játék, szórakozás. Barátaim nincsenek, szinte soha se voltak, időnként 1-1, nehezen barátkozom. Ismerösök vannak, akikkel ha az utcán összefutunk akkor pár szót váltunk de olyanok nincsenek, akikkel lehetne valamit csinálni. Mára 1 barátom maradt. Ő viszont igaz barátom volt, eddig. 10 éves korom óta ismerem, van köztünk 4 év. Régebben sokat lógtunk együtt, ma már egyre ritkább, kezd kerülni. Még van 1 éve a suliban, de már munkát keres, stabil párkapcsolata van, a jövőjére koncentrál. Én meg nem. Nem tudok felnőni, emiatt úgy érzem, ha nem történik semmi, el fogom veszíteni és teljesen egyedül maradok. Ő nem mond semmit, de észrevettem, hogy pl azok a témák amikre régen ő is rá volt kattanva, már nem érdeklik, idegesítem, fárasztóm vele.:( Régen sokszor elmentünk túrázni, biciklizni, kerti partykat csináltunk, mára egyik se nagyon érdekli. Ő volt az akire bármikor számíthattam, bármiben, tudtam, hogy ő mindig itt lesz nekem. Ő is mondta, hogy én vagyok az egyetlen akiben megbízik, elmond olyan dolgokat, amit másnak nem. De most is itt állok, hogy van 2 program amire elmennék és egyszerűen nem tudok, mert már rá se számíthatok:( (Egyedül nem mehetek, minimum 2 ember kell mindegyikhez) Ne értsétek félre nem akarok a nyakán lógni, eddig se így volt, de most lassan ott tartunk, hogy örülök ha évi 3x találkozunk. Ennél többet szeretnék, dupláját pl. Nem hinném, hogy nagy kérés lenne. Mit tanácsoltok, hogy hozhatnám ezt helyre? Mit csináljak, hogy felnőljek végre?
2016. máj. 20. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Elöszőr is már jó útra kanyarodtál, hogy felismerted a hibád. Erre sok ember nem kèpes!

A határokon túl kell lèpni egy idő után.Sztem ha az ő dolgai is helyre rázódnak, ès látja rajtad ,hogy szeretnèl változtatni, ő fog keresni.

Nincs közös tèmátok mert ő neki más már az èlet felfogása.

Ezt magadban kell eldöntenie mi az a lèpès ami kirobbant ebből az állapotból.

Ha tanulsz, Koncentráljunk többet arra, ha dolgozol járj el tanfolyamra akár...vagy amihez lehetőséged van

A fő; hogy ne a múltban èlj! Èlj a jövődnek.

2016. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, igazad van, mindig a múlt felé nézek vissza, hogy milyen jó volt, és most is azt akarom visszakapni, de nem lehet már. Előre kell néznem, még ha nehéz is.
2016. máj. 20. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Fel kell nőnöd!

Így lassacskán teljesen egyedül maradsz.Dolgozol?Tanulsz?

Mit csinálsz egyáltalán?

2016. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 órában pakolok
2016. máj. 22. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél az életben elérni?
2016. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
reálisan nézve? nem tudom, semmit kb, nincs célom, nincs motivációm, ami érdekel, érdekelne, azt nem tudom csinálni, tehetségtelen vagyok mindenhez. Tipikus Mekk mester, kicsit ehhez is, kicsit ahhoz is, azt az eredmény is olyan.Semmilyen.
2016. jún. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!