Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit elveszítek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit elveszítek a barátnőm miatt! Már az utcán se tudok végig menni vele. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyunk együtt.Egy remek csaj.De "túl jó nő." Szinte az öszes barátomnak/haveromnak tetszik ezért kapcsolatom is megromlott velük.

Nem egyszer volt olyan is, hogy mentünk az utcán és beszóltak neki,elkérték a telefon számát.. úgy, hogy mellette álltam!

A saját apámnak is tetszik.. ami azért kicsit már durva nekem.

Igazából nem adott még rá okott, hogy ne bízak benne..de ezt nehezen bírják az idegeim.

Sehova nem tudok úgy menni vele, hogy ne bámulják meg.Amugy egy átlagos lány.Barna haj,barnás zöld szem,se nem duci, se nem pálcika.Viszont nagyon erős a kisugárzása.

Mindenkinek megakad rajta a szeme.Persze nem tetszik mindenkinek "csak" 10ből 8 pasinak.

Nagyon szeretem.A legklasszabb csaj akit valaha megismertem de mostanság sokszor gondolok a szakításra.

Szerintetek?

19/F


2013. aug. 8. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jó csaj, akkor örülj h van melletted valaki...Itt elég sok az olyan ember, aki pár nélkül él, szóval becsüld meg azt amid van! :)
2013. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hö, és pont egy hülyét fogott ki ez a csaj is :PPPPPPPPPPP
2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem mutass képet róla
2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mindig van egy mindenkinél nagyobb marha kerek-e világon :P
2013. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szóval az összes többi ember fontosabb, mint a szerelmed? még az ismeretlenek is?...fura
2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj ha szakítasz vele, azonnal talál valakit, aki nem aggódik ilyenek miatt, és büszkén lesz a barátja és örömmel mutatkozik vele emberek előtt
2013. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy azért romlott-e meg velük a kapcsolatod, mert ők viselkednek hülyén, kizárnak téged a csapatból stb., vagy csak nehezen bírod azt, hogy a nőd többeknek bejön. Előző esetben azok nem az igaz barátaid, utóbbiban ajánlom, hogy menj pszichológushoz, mert beteges, amit érzel... hogy te szakítod meg velük a kapcsolatot ezért és azon gondolkodsz, hogy a téged szerető barátnődet dobd...
2016. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!