Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy szociális fóbiám van, ami ellen valamit tenni kéne?

Figyelt kérdés
Tudják, hogy nehezen beszélek emberek előtt és az iskolában inkább egyest kapok minthogy feleljek/kiselőadást mondjak. De nem vesznek komolyan csak folyamatosan leszidnak. A szociális fóbia ellen valamilyen gyógyszereket kéne szednem vagy minimum egy pszichológushoz kellene járnom..bár azt olvastam hogy ezek se nagyon segítenek. Szóóval mit kéne tennem? Van még valaki hasonló helyzetben?

2016. máj. 21. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy van. Minél inkább bebeszéled magadnak, hogy beteg vagy, annál rosszabb lesz. Ideje kicsit megerősödni!
2016. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a családsegítőt, ott ingyér adnak pszichológust. Gyógyszereket eszedbe ne jusson szedni.
2016. máj. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Patriksztár válasza:

Én is hasonlóval küzdtem.


Édesanyám észrevette, hogy nagyon sokat hiányzok ( ez csak természetes, hogy észrevette, hiszen orvosról-orvosra jártunk ez idő alatt ), majd ő tanácsolta a pszichológust.


Mutasd meg a jegyeidet, menj el velük tömegbe, ha meglátják, hogy rosszul vagy, akkor tudni fogják, hogy nem csak lusta vagy. Átéltem.

2016. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!