Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem fesztiválozósok és bulizós...

Nem fesztiválozósok és bulizósok! Ti milyen kritikát szoktatok kapni, ha megtudják nem szereted az ilyenfajta szórakozást?

Figyelt kérdés
pl munkatársak, szomszéd, etc

2016. máj. 28. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a fesztiválozást szeretem, a bulit nem igazán (maximum házibulit). A fontosabb haverok, ismerősök, barátok nem szoktak annyira megkritizálni, tiszteletben tartják hogy ilyen vagyok. A többiek véleménye meg nem érdekel.
2016. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
semmilyet, normális ismerőseim vannak
2016. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A "hogy lesz így bnőd, ha nem jársz ilyen helyekre?" típus a leggyakoribb. A "ezek nélkül nem ér semmit az élet" is előfordul. A "nem tudod mit hagysz ki" is el szokott hangzani.


Nem igen érdekel, hogy mit mondanak.

2016. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semmilyet.


Egyébként szerintem az emberek többsége nem bulizik rendszeresen. Már ha a bulin a hajnalig szórakozóhelyen táncolást értjük. Fesztiválra sem jár rendszeresen szerintem a döntő többsége még a fiataloknak sem... vagy csak az én környezetemben nem, pedig elég sok embert ismerek, elég sok helyről.

2016. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Korábban kaptam én is hasoblókat, mint a 3. válaszadó, mostanság nem nagyon vágnak a fejemhez bármit is. Leginkább az van, hogy "kinéznek" egy társaságból pl.: egyetemen volt, mikor nem volt kedvem elmenni sörözni a többiekkel -hétfő este, betegen, vagy vizsga előtti este.
2016. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mivel normális ismerőseim vannak, így semmilyent

tisztában vagyunk egymás érdeklődési körével, és tiszteletben tartjuk egymás véleményét, szokásait

2016. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmilyent, felnőtt emberekkel vagyok körülvéve, nem hiperaktív 16 évesekkel.
2016. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A többség normálian reagál, még ha ő imádja is őket (amúgy nekem sincs bajom velük, szökőévente egyszer igénylem is). A többiek:

- "akkor nem is élsz igazán"

- "akkor biztos ilyen otthonülő vagy, az nekem unalmas lenne" (azt nem értem, hogy az már otthonülést jelent, ha nem diszkóba szoktam járni, hanem kirándulni, koncertekre, színházba?)

- "te is az a fajta hülye vagy, aki szerint a fesztiválokra, diszkóba csak drogosok stb járnak, fúúúú, de utálom az ilyet" - egy szóval nem mondom az ilyennek, hogy ez a bajom a fesztiválokkal... a másik ilyen a "kényeskedsz, amiért piszok van"... pedig más miatt nem járok fesztiválozni... drága (ha azt nézem, hogy napi max. 1 koncert van, ami érdekel, és nem vihetsz be saját kaját fesztiválra... diszkó meg pláne, lötyögni tüctücre otthon is tudok...) nem szeretem a tömeget stb.

- "nem tudod, miből maradsz ki" - de, tudom, mert már voltam"

2016. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát csak furcsán néztek néhányan, meg megkaptam hogy majd ráérzek és akkor megállíthatatlan leszek..hát nem hiszem:D Szóval kritikát nem igazán kapok emiatt. 19l
2016. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Akkor hová szoktál menni?"


Ekkor mondom nekik, hogy csak beülünk valahová meginni valamit, biliárd, csocsó, és ennyi.


"Értem, az se rossz." :)

21/N

2016. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!