Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedülálló 46 éves nő, hol...

Egyedülálló 46 éves nő, hol ismerkedhet (nem neten) Pesten?

Figyelt kérdés

Egyedül beállítani egy szórakozóhelyre valahogyan nem szeretnék. Vagy valaki jönne velem valamilyen kulturált helyre?

A netes ismerkedés nem az én világom. Korábban voltam már pár vakrandin és nem jók a tapasztalataim. Nem a magas mércém miatt, csak nemdohányzót kerestem és kiderült, dohányzik, függetlent kerestem és nős volt, Pesten élőt kerestem és vidéki volt, jó kommunikációs partnert szerettem volna és olyan kuka volt, hogy azt leírni nem lehet..ilyenek.

Köszönöm, ha írsz valamilyen tanácsot, ötletet.


2016. máj. 28. 21:12
 1/5 ittittitt ***** válasza:
elkísérjelek?nincs senki barátod akivel mehetnél?társaság?ilyen nehéz a párkeresés?
2016. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a privit, de korban hozzám valót keresek!


Hová mehetnénk együtt?

Az összes ismerősöm vagy elköltözött vagy családja lett. Emiatt nincs most társaságom sem.

Elég nehézkes a párkeresés. Egy ideig feladtam, de aztán rájöttem, annyira fiatalnak érzem magam, hogy minek is élném le az életem a továbbiakban egyedül?

Igaz, nem férjet keresek, de társat mindenben.

Valahogy olyan búvalbélelt pasikkal is találkoztam korábban én pedig pozitív gondolkodású vagyok.


Szóval van valami ötletetek?

2016. máj. 28. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A való életben is simán kiderülhet valakiről, hogy voltaképpen vidéki meg nős meg akármi, és csak azért vetített neked, mert meg akar dugni.


De ha semmiképp nem akarsz neten ismerkedni, akkor járj el edzőterembe, teljesítménytúrázni vagy akár könyvtárba. Olyan helyekre, ahol sokan vannak, és van alkalom megszólítani is a másikat.

2016. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

46 éves vagyok, így világos számomra, hogy a való életben is kiderülhet sok minden. Ha kiderül valami elfogadhatatlan, akkor elköszönünk egymástól és ennyi.

Többször hónapokig jártam edzőterembe. Ismerkedni ott sem lehetett, mert mindenki magával foglalkozott. Egy másik teremben pedig igen fiatalok jártak leginkább.

Könyvtárba is jártam sokáig, de ott sem volt lehetőség.

Teljesítménytúra jó ötlet. Viszont barátnő nélkül, egyedül gyalogolni...nem is tudom.. Ezen még gondolkodom.

Sok helyen voltam, ahol sokan vannak, de valahogyan nem futottam össze senki potenciálissal.

Vagyis az ismerkedések közepette valakiről kiderült, talán lehetne valami köztünk, de amikor az egyik elkezdett csak a lábfejekről beszélni és nem tudott leállni vele, akkor elköszöntem, mert a lábfetisizmus nem az én világom. A másik férfi pedig csak arról tudott beszélni, hogy prosztatabeteg. Ez nem is lenne gond, mert már sok minden gyógyítható, de amikor a 86. mondata is erről szólt, ill. arról, hogy nincs erekciója és nem is nagyon van neki, mert már nem megy orvoshoz, akkor szintén elköszöntem. Fiatal vagyok én még a szexnélküli világhoz.

A többiről írtam, hogy vagy a cigitől bűzlött vagy az alkoholtól vagy csak szexpartner kellett volna neki, mert nős stb.

Tudom, a nők is furcsák lehetnek sok tekintetben is, de valahogyan megváltozott a világ és a férfiak is eléggé megváltoztak, mert kevésbé aktívak, ismerkedősek. Persze vannak kivételek, de nekem nem sikerül összejönnöm a kivételekkel.

Még mindig olyan helyeket keresek, ahová nem kellemetlen egyedül bemenni, mert egy halom férfiszem rászegeződne (pl. szórakozóhelyre egyedül fura elmenni).

Az nekem nem segít, ha arról beszéltek, menjek olyan helyre, ahol sokan vannak. De hová lehetne menni az én paramétereimmel?

2016. máj. 29. 09:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a priviket, de azt gondolom, egyértelmű volt az írásom. Nem netes ismerkedésre vágyom, nem vakrandira.

Aki partnert keres, annak mielőbb kívánom, hogy összejöjjön.


Továbbra is szívesen várom az ötleteket, ahová egy fiatalos nő elmehet ismerkedni. Köszönöm.

2016. máj. 31. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!