Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyunk ilyenek?

M3nt4egy kérdése:

Miért vagyunk ilyenek?

Figyelt kérdés
Oké èrtem.Aki másabb az ki kell gúnyolni mert mi "tökéletesek" vagyunk..Vagy mègsem èrtem!?hát nem.mindig kigunyoljuk azokat akik valami velük születő problémával rendelkezik..De mièrt?Unatkozik?Vagy mièrt??Sok olyan családról hallottam már hogy született egy gyerekük ès nem olyan volt mint a többi hanem leszbikus/bzi volt.Ès amikor megtudták a szülők akkor kiközösítettèk..De mièrt??:\

2016. máj. 31. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Műveltség, olvasottság, empátia, érzelmi intelligencia kérdése.Aki más baján élvezkedik, az egy műveletlen, tahó ember. Mondjuk, ha én megtudnám a gyerekemről, hogy "más", akkor nem esne jól. Ha normális megjelenésű volna, akkor megbarátkoznék vele, nehezen, de ha pávatollal a valagában közlekedne, rózsaszín gyöngyös melltartóban feszítene fiú létére, akkor már esetleg felajánlanám, hogy költözzön el.Minden, ami kulturált, az tolerálható, de a polgárpukkasztást nekem sem kell tolerálnom.
2016. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki gúnyolódik másokon az általában ostoba és hülye. Nem átvitt értelemben. Bölcs, okos embert sosem hallottam még másokat primitív módon kritizálni...sőt.
2016. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most ezt te is csinálod. :)

Egy egyszerű, természetes dolgot veleszületett problémának veszed, ami eleve gúnyolódás, parasztság és kiközösítés. Ahogy a heteroszexualitás sem probléma vagy rendellenesség, a homo- és biszexualitás nem. Aki meg ezt nekem cáfolni akarja, toljon elém egy hiteles orvosi tanulmányt. :) (Segítek: Máig nem jutottak ezzel a kutatók egységes álláspontra, nem fog találni ilyet)


A másik, meg hogy a legtöbb ember fél a "mástól". Ha megnézzük, réges-régen az ember a tűztől is félt, majd "meghódította". Egy meleg gyerekkel rendelkező szülőnek szembe kell néznie azzal, hogy minden felépített álma a fiával/lányával szemben szertefoszlik és idő kell, hogy egy új, reálisabbat építsen magának, mint ahogy ez a valóságban is így lenne mondjuk egy vár újraépítéssel. A barátok nagy része és a rokonok is átmennek egy bizonyos elfogadási folyamaton, mint ahogy a coming out előtt maga a személy is. Ez bármennyire is jó lenne, nem egy napos folyamat.


Van, aki az elején megfutamodik, van aki középen elakad, van aki pedig sikeresen végig tudja vinni ezt a feladatot. Ez sokmindentől függ, de szerintem attól, hogy valójában mennyire volt fontos az illető a másik szemében.


Na meg, az emberek hihetetlen sokszínűek, egyénenként változik a gondolkodás és a felfogás. Szerintem ez így van rendjén, még ha sok hideget is kaphat egy lmbt személy miattuk. Túl egyhangú lenne a világ, ha mindenki ugyan úgy vélekedne. :)


16/L/L

2016. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az első nagyon jól összefoglalta!! Ugyan az a véleményem!!!!
2016. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy manapság annyira mások a normák,èrtèkrendek.. Règen olyan beszűkültek voltak az emberek ès konzervatívok..egyfajta csőlátással látták a világot.. De ahogy a hosszú èvek.."èvtizedek" elteltek ez ugye változott..

Sajnálatos módon meg ahogy sokan tapasztalják, rossz irányba.. Holott règen is voltak hasonló dolgok,az más tèszta hogy ugyanúgy titkolták.. A homoszexualitást meg a többit,bizonyított tèny..~

Ha az vagy ha nem.. A világ ès a benne èlő emberek mindig is elfogják utasítani a másságot.. Ha más a nemi identitásod..ha sèrült vagy.. Hihetetlenül elkeserítő. Ès mert számunkra egyfajta negatív behatás/benyomás èr xy emberrel kapcsolatban ès akkor azonnal szinte máglyán elkell ègetni.. Mert nem olyan mint a többi,ès kitűnik a sorból.. Hálistennek,hogy ígyvan.. Igenis ezt èrtèkelni ès becsülni kène.. Èn azt szoktam mondani,hogy aki bánt másikat..akármilyen formában azt azèrt teszi mert nincs èlete ezáltal mással foglalkozik.

R*hadtúl primitívek az ilyenek ès látszik a szegènysègi bizonyítvány.

Ilyen emberek szavaira sohase szabad adni!



22/L/L

2016. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!