Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden honnan visszautasítanak...

Minden honnan visszautasítanak, miért?

Figyelt kérdés

Egyetemistaként 4 diákszervezetbe is jelentkeztem, de minden honnan elutasítottak: sajnos nem kerültél be.

Mi lehet ennek az oka? Egyszerűen borzasztó h sehova se kellek, semmilyen közösség része se lehetek.


Barátaim mind megunnak egy idő után, pedig nem panaszkodok és mosolygok és nyitott vagyok. Mégis elhagynak.


Párkapcsolatra esélyt, se látok, mert ha semilyen baráti társaságba nem tudok bekerülni, akkkor mégis hol tudnék megismerni vkit :(

Teljesen el vagyok keseredve..


Mi lehet ennek az oka, h sehova se kellek?



2016. jún. 4. 10:39
 1/10 anonim válasza:
100%
Diákszervezetbe, hogy miért nem kerülsz be..hát gondolom, hogy ár meg vannak szokás szerint az emberek. Barátaid meg...gondolom nekük már régebb ki van alakulva egy baráti kör, és azzal vannak elfoglalva, te mint új talán nincs elég idő még rád is külön, lehet ezért érzed..Itt arra gondolok, hogy nekem 15 éve ugyanazok a barátaim, vannak jövő-menő emberkék akik egy két eseményre bekerülnek persze, de attól nem kerültek be sose ebbe a körbe. Ha megyünk valahová, vagy bulit szervezünk attól őket nem hivjuk,mert meg van a miénk a társaság . Tehát nem feltétlenül jelenti azt, hogy baj van veled. Gyerekkori kapcsolataid sincsenek? Ami régóta tartana? Pár kapcsolatod meg biztos lesz, viszont igen egy picit nehezebb ha nem sikerül tényleg egy körhöz tartoznod, de ne keseredj el, előbb utóbb lesz.
2016. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MZ.per.X ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy még monitoron keresztül is érezni a belőled áradó negatív energiákat :D
2016. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gyerekkori barátaimmal köszönö viszonyban se vagyunk

Ök is ellöktek

2016. jún. 4. 11:35
 4/10 anonim válasza:
100%
Esetleg lehet gond a kinézeteddel? (1 voltam)
2016. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Átlagos vagyok. Tisztálkodok rendesen. Nem vagyok divatkövező. De nem vagyok slampos
2016. jún. 4. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni!
2016. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 évesen lányként tömegsportban nem nagyon lehet mit elkezdeni
2016. jún. 4. 18:30
 8/10 anonim válasza:
Még mindig az első vagyok.. Effektive tényleg nem értem, hogy mi a baj.. Jársz tanulni?Ott mi a helyzet, ott sincs senki? Kezdeményezzél te összejöveteleket, menjetek ki valamerre stb. Probálj valahova tartozni. Az, hogy nem hivnak az nem jelenti, hogy bajuk van veled. Közbe hivjál fel embereket, menjetek találkozni, szórakozni, legyél nyitott. Irtad, hogy nem panaszkodsz..talán nem nyilsz meg eléggé?? Véleményedet kinyilvánitod dolgokkal kapcsolatosan??Lehet , hogy te azt hiszed h mosolyogsz és nem panaszkodsz, hogy ez jó, de nem szólsz bele a dolgokba, nincs véleményed, s ezért lehetsz unalmas ugyanúgy. Hm??
2016. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

akikkel tanulok azokkal tanuláson kivül nem beszélek :)

tény h nem nagyon mondok vmit magamról, de véleményt mondok.

De mindenképp probálkozok :)


Igazából nincsenek olyan emberek akiket ha elhívnék valahova nem néznének furán rám

2016. jún. 4. 23:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is. Most próbáltam elhívni ismerőséket hozzánk, programokra, meg ilyenek, de senki nem törődik vele, mindenféle koholt indokkal visszamondják stb. Barátaim se jönnek el 17/f
2016. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!