Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, gyakran olvasom itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gyakran olvasom itt, hogy titeket is visszautasítanak néha a férfiak, ha ti kezdeményeztek. Elmesélnétek egyetlen válogatott ilyen sztoritokat?

Figyelt kérdés
Kérlek a helyzetet, a srácról a véleményeteket és az akkori korotokat is írjátok le.

2016. máj. 31. 21:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%

1) Ismertem suliból, nyári szünetben ráírtam (mert 16 évesen még elég nyuszi voltam az ilyenekhez), egész nyáron beszélgetünk, bár mindig csak én írok rá, de sokféléről beszélünk. Aztán suliban úgy csinál, mintha ott sem lennék, észre se vesz, és én még mindig nyuszi voltam kezdeményezni nála. Aztán leírtam neki üzenetben, hogy mit érzek. És egész egyszerűen nem válaszolt. Aztán úgy jártunk még egy iskolába másfél évig.


2) Régebbről, látásból ismertem, és ráírtam (olyan 17 évesen). Párszor beszéltünk is, csak aztán nem lett belőle semmi.


3) Elromlott (legalábbis azt hittem) a nyomtatóm, és a koliból a kiszemelt srácot felhívtam a szobába egy ismerősön keresztül, hogy segítsen megcsinálni. Nem az ő hibája volt, hogy nem tudta megjavítani, mert egy apró hibát nem vettünk észre, egyikőnk sem. :D Aztán egy ideig még köszöntünk egymásnak, végül vele se lett semmi.


Ezek jutnak így hirtelen eszembe, de volt még több hasonló helyzet.


(20N)

2016. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

1-es

Nem bántásból, tényleg, de ezek kiskölykök voltak.

Értem én, hogy a kérdésnek megfelel, mert nem kötöttem ki, hogy mely korosztályokra értelmezendő, de sztem egy-két 15-17 éves srác hülyeségéből nem lehet semmiféle következtetést levonni, ahogy a hasonló korú lányokéból sem.

Ha volt ilyen eseted 20 feletti srácokkal, elmeséled?

2016. máj. 31. 21:57
 3/28 A kérdező kommentje:

Mellesleg számomra az egyik esetben sem derült ki, hogy te "kezdeményeztél" volna. Hasonló beszélgetés, nyomtatójavítás(inkább router) elég sok volt nekem is, de az, hogy egy lány megkér egy fiút iylesmire, eléggé kommersz dolog, véletlenül sem téveszthető össze a kezdeményezés fogalmával, ami valami olyasmi, ahol arccal vállalod, hogy szexuálisan/érzelmileg vonzódsz hozzá és szeretnél közelebb kerülni.

Remélem, hogy a "bedugnád a routerem" kérés nem valami nagyon burkolt ajánlat a nők szerint, mert akkor rengeteg numerát szalasztottam el...

2016. máj. 31. 22:01
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Többször volt olyan, hogy megmondtam a kiszemeltnek, hogy vonz, tetszik. Visszautasított mind, hogy ők még azt várják, akik a legjobban passzol hozzájuk, vagy hogy nem érzik azt irántam amit kéne. Ezeket kifelejtettem, mert nem tudtam, kezdeményezés alatt mit értettél; ha ilyen vallomást, abból is volt nem egy. Mondjuk mindegyik 20 év alattival (kivéve a nyomtatós), én is csak nemrég töltöttem a 20-at, és akiknél próbálkoztam, semleges közegből már ismertem őket, így legtöbben velem egyidősek.
2016. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen, ebből a szempontból nem vagy ideális válaszadó.

Fiatalka vagy, de nagyon sok sikert kívánok neked az életben :)

2016. máj. 31. 22:12
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Közölte, hogy most van túl egy komoly kapcsolaton, ami miatt nem tud megbízni senkiben, így nincs kész arra, hogy megpróbálja velem. Nemsokára összejött egy másik lánnyal. Akkor 21 voltam, ő 22.


Egy másikkal sokat chateltünk, nem ecseteltem neki, hogy mennyire tetszik, de szerintem elég nyilvánvaló volt. Majd egyszer csak nem válaszolt - és azóta sem. Ez pár hónapja volt.


24/L

2016. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

6-os

Ez hatalmas parasztság volt. Nagyon sajnálom :(

2016. máj. 31. 22:31
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

En 29, o 27. Egy helyen dolgoztunk. Elhivtam kavezni. Kozolte, hogy o csak azt akarja, hogy sz#pjam le a szunetben es a mellemre elvezne.

En is, o is 31. Nalam aludt, gyakorlatilag ramasztam, erre eltolt, hogy o csak baratnak tekint.

2016. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére én még nem kezdeményeztem kapcsolatot, de 100%, hogy beégnék vele. A pasik ezt tukmálásnak érzik szerintem.

Olyan volt egy párszor, hogy kapcsolaton belül szexet kezdeményeztem, és elhajtás lett a vége. Na az nagyon rosszul esett, mert nekem nincsenek hatalmas igényeim, heti 1-2 is jó. Ennek ellenére ha én kezdeményeztem, 10-ből 8 visszautasítás lett, 1 szánalomszex, meg 1 bénázás lankadt p.ccsel.

Meg is csaltam az ilyeneket mind, ha nem kellek, mondja ki.

2016. máj. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Neten ráirtam, nem válaszol, hetek óta tartó levelezés után eltűnik, keresem, az a válasz, hogy most egyszerre többekkel ismerkedik.

Egyszer vallottam szerelmet, ott végülis gyengéden utasított el a srác, 3 évig voltam belé viszonzatlanul szerelmes tinikorban. Egy srácnak hagytam egy üzenetet, amiben leírom, hogy nagyon vonzónak találom, amit előttem nyitotta ki és olvasta el, egy haverjával együtt és csak mosolygott. Mondjuk utóbbi azért nem elutasítás kategória.

2016. jún. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!