Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valaki fel akarja törni a...

Valaki fel akarja törni a facebookom?

Figyelt kérdés

A súgóban azt írja,új jelszót kértem egy hete.

De én nem kértem.

Valaki megmondaná mi ez?


2016. jún. 5. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez felháborító. Ha megmondod a jelszavad és e-mail címed privátba, esetleg tehetek valamit az ügy érdekében.


Hülyeséget félretéve, most így kívülről nem hiszem, hogy bárki is megtudná mondani. Te vagy abban az accountban. Lehet hogy bugos, ez az egyik lehetőség, erre van a legkevesebb esély. Nézd meg a belépéseket a beállításokban, a facebook megjegyzi. Illetve beállíthatsz olyan funkciót, hogy értesítsen ha idegen helyről jelentkeznek be, s ha nem te voltál, akkor feltörték. Sőt. Tehetsz rá olyan lehetőséget is, ha jól tudom, hogyha idegen helyről lépnek be, nem enged be senkit, hanem küld egy sms-t a telódra és úgy tudsz belépni. Nézegesd.

2016. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!