Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A legjobb haverom elhívott a...

A legjobb haverom elhívott a bulijára, de én nem tudok menni. Minden áron azt akarja, hogy menjek, mit csináljak, hogy ne sértsem meg? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Már sok bulijára elmentem, mindig jó volt a társaság, jól éreztem magam, elégedetten mentem haza.

A napokban kaptam a legjobb haveromtól egy meghívást a bulijára, ami jövő héten pénteken lenne. Sajnos én aznap nem érek rá, mert sok a dolgom, sőt, egész héten. Nyáron simán ment minden, most már nem. Megköszöntem neki a meghívást, és elmondtam, hogy szívesen mennék, de erre az egyre nem tudok menni, és jó szórakozást kívánok a többieknek. Közölte velem, hogy viccelek? Nélkülem meg se szervezi a bulit, én már régi veterán vagyok. Felajánlotta, hogy átteszi másik napra a bulit, amikor nekem jó, szombatra esetleg. Mondtam, hogy az se jó, felesleges miattam áttenni másik időpontra, a többi embernek a péntek a jó úgyis, ne legyen káosz. Nem hagyta ennyiben, mondta, hogy jó lenne, ha elmennék, mert már régóta nem találkoztunk. (két hete sincs, hogy voltunk valahol)

Erre már nem válaszoltam neki, aztán megkérdezte, hogy végül hogy döntöttem, tudok menni? Nem akarom megsérteni, de tényleg nincs időm, és energiám elmenni a bulijára, mit mondjak neki?


2015. szept. 9. 00:38
 1/1 anonim válasza:

Azt amit ide leírtál. Nincs időd rá.

Ha meg nem érti meg....max duzzog egy kicsit, majd megbékél! :)

2015. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!