Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyám házat akar, én egy...

Anyám házat akar, én egy egyszobás lakást, mi legyen?

Figyelt kérdés
Anyám tud egy családi házat jó áron. De azt akarja hogy őt is bejelentsem oda a nővéremmel eggyütt! Én egy olcsó, lakàst akarok, ami városban van! Vagyis hogy külön legyek végre mindenkitől! 30 N ! De ha nem teljesítem anyàm akaratàt haragudni fog rám! Ő most a bátyàmmal lakik de nem jönnek ki jól! A bátyám feszt veszekedik vele, mert azt akarja hogy anyám is tirhuljon el onnan!Engem már kidobott az útra! Amúgy anyám nem törődött velem soha, és most elkivànja hogy lakjak vele! Mindigmagánakvaló volt! Az én magãnéletemmel mi lessz ha megint a nyakamra veszem anyámat??

2016. jún. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Anyám tud egy családi házat jó áron"

Akkor megveszi vagy kibérli, beköltözik és örül neki.

"Én egy olcsó, lakàst akarok, ami városban van!"

Te is megveszed vagy kibérled, beköltözöl és örülsz.

30 évesen pedig megpróbálhatsz akár önállóan is élni.

2016. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénze!
2016. jún. 6. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen ne anyukád irányítsa az életed...


23F

2016. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én anyám is nyavalygott, sőt, még apám is, mikor biztossá vált, hogy saját lakást veszek és elköltözöm. Amíg nem írtam alá az adásvételit, próbáltak lebeszélni, utána meg jött a következő, hogy oké, akkor adjam ki albérletbe, újítsam fel és adjam el drágábban... stb.

Nem érdekelt, mennyit siránkoztak és próbáltak ragaszkodni foggal-körömmel, hogy maradjak. Már így is elég volt 31 éves koromig velük élni, amíg anyagilag nem álltam úgy, hogy elköltözhessek.

Ne hagyd magad manipulálni. Oda költözöl, ahova akarsz, ha van rá pénzed.

2016. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírt élethelyzetben én is azt tanácsolom, hogy ne költözz össze anyáddal. Tudomásul kell venni, hogy vannak emberek, akik még a családtagjaikkal is csak veszekedés közben tudnak létezni.
2016. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. jún. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!