Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok a facebookról?

Mit gondoltok a facebookról?

Figyelt kérdés
épp azon agyaltam,hogy én még 2010-ben regisztráltam azt hiszem facebookra,vagy 2009-ben. akkor még iwiw meg myvip volt itthon népszerűbb. de akkor az emberek felraktak magukról egy képet,írtak magukról pár sört aztán kész. de ma már rengeteget változott,profibb képeket raknak fel az emberek,az egész csak egy maga mutogatás. ki hol nyaralt,kivel fénykézgetett. a lányoknál azt látom hogy szép frizura,csinos ruha,tökéletes képet próbálnak felrakni magukról,srácoknál is feszítős tetkós meg ehhez hasonlók. egymást próbálják überelni az emberek,és ez nekem nem jön be. egy átlag ember lassan kevés lesz facebookra azt gondolom. ismerkedni meg esélytelen,noha nem egy társkereső,de van úgy,hogy képeken megtetszik egy lány,írok neki,vissza ír,de ennyi,mert esélyem sincsen,mivel olyan emberrel ismerkednek inkább,aki sport kocsiban feszít,vagy valami tengerpartról csinált képet,ahol éppen volt. és itt nem cica babákra gondolok,meg luxus csajokra,hanem tök átlagos magyar lányokra. mindig mondják a belső értékek számítanak,de ők is csak arra mennek aki népszerű. hány lájkot kap meg ilyenek.
2016. jún. 8. 19:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
pár sort *
2016. jún. 8. 19:23
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Olyanok lettek az emberek mint a kirakati probababak.
2016. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
pár sör *-*
2016. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én személy szerint töröltem magam, és semmi hátrányom nem származott belőle. Sőt, nem is idegesítem fel magam ezzel a jelölgetős-visszajelölős hülyeséggel.


Én nem vagyok jó véleménnyel az ilyen internetes közösségi appokról.

2016. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az osztályom miatt csináltam, amúgy nem lenne facebookom. Szívem szerint törölném az összes közösségi oldalt.
2016. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor te most világosodtál meg kérdező. Sajnos ritka ma már, ha valaki ezt így látja. Egy 10 évvel ezelőtt még azért is kiröhögtek volna, ha fényképezgeted magad, most meg már egyáltalán nem gáz, sőt divattá nőtte ki magát. Röhej.

Az egyetlen megoldás, ha nem foglalkozol ezekkel az emberekkel, mert csak magadat idegesíted vele.

Hozzáteszem, azért vannak hasznos oldalai is a Facebooknak (csoportok, chat, távoli ismerősökkel/rokonokkal való kapcsolattartás stb.), csak mivel nagy átlagban a hülyéket látod feszengeni, ezért az kevésbé észrevehető. A legnagyobb probléma viszont sajnos az, hogy sok normális ember is átveszi a barmok viselkedését, mert nem akarják magukat kiközösítve érezni, pedig pont ezzel zárják össze magukat az ostoba véglényekkel.

Ismerkedni meg ne akarj Facebookon! A legtöbben teljesen másnak mutatják magukat chaten, mint amilyenek valójában.

2016. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Élőben meg még nehezebb ismerkedni az a baj. mert a korombeli lányokkal nem lehet. átlagos vagyok pedig. barna hajú barna szemű 180 centi,sportos alkatú. de ha valaki megtetszik mondjuk egy bevásárló központban utcán akárhol,az vagy a telefonját nyomkodja egyből,vagy pedig rám néz,majd elkapja a fejét,és a földet bámulja,vagy úgy tesz,mintha nem látna. csomó ilyen lány van. egyébként arra tényleg jó,hogy távoli ismerősökkel néha dumáljak,meg rokonokkal,másra nem nagyon.
2016. jún. 8. 20:03
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Na, a végére csak kiderül, hogy a pötsöd írta ki a kérdést.


Menj oda, és beszélj velük. Az, hogy valaki elkapja a tekintetét, nem jelent semmit. Az emberek egymásra szoktak nézni.


Mellesleg miért jelölsz be pitsákat? Soha nem láttam a falamon csücsörítős képet.

2016. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Rühellem, az általad leírt okok miatt + azért is, mert elhidegültek egymástól az emberek, mióta ez a sz@r létezik, felszínesek lettek majdnem mindannyian.


Jó volna találni néhány "közösségi oldal"-ellenes embert, és összefogva alapítani egy közösséget. Itt személyes találkozón kívül csak szóbeli beszélgetés lenne, telefonon vagy interneten (a Skype pl. egy remek lehetőség erre). Alapszabálya lenne, hogy minden tagja egyenlő, nincs hivalkodás.


Tudom, most leszavaznak a fészbuk-b^z!k, de hadd tegyék, nem fognak felcs€szni ezzel.

2016. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiba van X ismerősöm, csak 1 adatját látom, tehát ennyire érdekel a FB. Ha kérdezek valakitől valamit a FB-ről, nem tudja a választ rá, pedig mindenki FB-rajongó. Nagyon ritkán teszek ki leginkább zenei dolgot, amire vagy jön like, vagy nem. Nem izgat a dolog.
2016. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!