Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem beszélnek velem a...

Miért nem beszélnek velem a lányok?

Figyelt kérdés

Pl.:Munkahelyen sosem szól hozzám egyik női kollégám sem,ha csak ketten vagyunk kint szüneten vagy akárhol akkor inkább a telefont nyomogatják.


Edzésen a többiekkel állandóan vihorásznak,beszélgetnek,engem nem kerülnek,de egy szót sem szólnának ha én nem kezdeményezek,akkor is pár szóval letudják az egészet.



Az igaz ,hogy lányokkal szemben,meg úgy álltalában is eléggé önbizalomhiányos vagyok,és félek kezdeményezni,félek a kudarctól stb...



18/f



2016. jún. 11. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
"úgy általában is eléggé önbizalomhiányos vagyok,és félek kezdeményezni,félek a kudarctól stb... " Megválaszoltad a kérdésed. Kockáztass egyet és legyél őszinte az emberekhez, az igazság felszabadít. Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol rólad. Tetszik egy lány menj oda hozzá és mond meg neki, hogy szeretnéd megismerni közelebbről, mi lehet a legrosszabb ami történhet. Elküld és akkor mi van? 7 milliárd ember él a földön ennek a fele nő nem kell mindenkinek tetszened, legyél határozott és szedd össze magad legyenek céljaid és az emberek észre fognak venni.
2016. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyrészt igazad van,hogy kezdeményezzek,DE ha pl.:fb-n nem én írok akkor soha nem ír senki.

Ebből nekem nagyon az jön le,hogy nem nagyon érdeklel másokat,hogy mi van velem,mivel akkor ők is keresnének engem.

2016. jún. 11. 01:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy barátság ott kezdődik, hogy TE is keresed mások társaságát.

Ha ülsz egyhelyben, magadban, ne várd, hogy majd mindenki odamenjen hozzád, és mint a világ 7. csodáját imádjon meg kedves legyen, meg keressen.

Miért nem beszélnek veled a lányok? Inkább: Miért nem állsz szóba lányokkal? És ahogy leszűröm a pasik sem nagyon égnek a vágytól, hogy idegen hapekokkal bájcsevegjenek.

Szóval a dolog ott kezdődik, hogy keresed mások társaságát, beszélgetsz velük és keresed őket, összebarátkozol velük, és akkor majd ők is keresni fogják a társaságod. Ne várd, hogy minden magától az öledbe hullik.

2016. jún. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert te vagy a férfi. Nem kell jönni itt a hülye szöveggel, hogy egyenjogúság meg ilyenek.

Te férfi vagy, szereted férfinak érezni magad. Akkor menj oda te.

Aztán meg az ilyen kis önbizalomhiányos fiúkák szeretik a másikat érzelmileg kifosztani. És azt hiszed, hogy a te fajtád a rendes, jószívű. Miközben így megalázod a másikat.

2016. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Látom,nem olvastátok végig.

Azt írtam,hogy ha én nem keresem a lehetőséget,akkor soha nem beszélnék senkivel.



Itt egy példa.


Van egy lány hívjuk ebben a példában Barbinak.

Írok neki mondjuk 05.12-én nagyon jól elbeszélgetünk akár a semmiről is,05.13 nem írok neki Ő sem nekem,05.14 írok neki ismét elbeszélgetünk akár egésznap.

DE ha nem írok neki két hónapig,két hétig akkor nem beszélünk,Ő nem lenne hajlandó rám írni.



És szó sincs arról,hogy bárkit ki szeretnék használni lelkileg.

2016. jún. 11. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!