Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért rontják el a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontják el a lányok a saját randijaikat azzal, hogy már az elsőn az exükről illetve a most aktuális nekik fájdalmat okozó versenylovaikról beszélnek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
azt nem tudom de én is ezt tapasztalom
2016. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegyik ilyen, korántsem. Egyébként azért hogy tudassa veled hogy az exük, vagy aki teper utánuk, milyen hibáik vannak. Csak hogy te, el ne kövesd azt.
2016. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szoktak ilyenekről beszélni. Mármint exről néha, de csak ha én is, mert mindketten fájdalmas szakításon vagyunk túl.
2016. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a múlt héten volt egy első randim, ahol a férfi az exéről beszélt, ami nem lett volna baj, mert nem egy pár hónapos kapcsolat, hanem egy elvált feleség, a gyerek anyja, szóval ha az életéről mesél, akkor óhatatlan, hogy szóba kerüljön az exe, de olyan minősíthetetlen hangnemben beszélt róla, hogy nálam elmeszelte magát.
2016. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki arról beszél, amiről tud. próbáld irányítani a beszélgetést, vagy keress olyat, akivel jobb témáitok vannak.
2016. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha valaki elmondja milyen sérelmek érték a múltban azzal azt akarja érzékeltetni a partnerével, hogy lehetőleg szerint mire figyeljen oda. Ha ez csak egyszer mondja el, akkor rendben van. Ha felsorolja az Exével való közös életüket, akkor gyorsan megyek odébb, mert nem akarok Ex pótlék lenni.

38F

2016. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"lehetőség szerint"
2016. ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az aktuális fájdalmat okozó emberről nem kéne, de szerintem teljesen természetes ha az ex szóba kerül, nem csak lányok csinálják, hanem sok pasi is.
2016. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Erről sokszor az a típus beszél, aki másról nem tud. Aki úgy össze szokott gyógyulni a pasijaival, hogy önálló élete nem marad. Így aztán mikor szétmennek és kicsúszik a lábaalól a talaj, akkor másról nem is tud beszélni, mert más dolog, amit önállóan csinált, ami csak az övé volt nem is volt neki, már isten tudja mióta.
2016. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tőlem sűrűn megkérdezik a pasik, hogy miért lett vége a házasságomnak és akkor muszáj beszélnem az exemről...
2016. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!