Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebookon letiltott a barátnő...

Facebookon letiltott a barátnőm, nem tudok írni neki messengeren az adatlapjátt se tudom megnézzni, de a commentjei megjelennek a képeim alatt, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

2015. dec. 28. 16:13
 1/8 anonim válasza:
Igen.
2015. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
ugy h felmész hozzá személyesen és megbeszélitek a dolgot
2015. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le te is, ha zavar.
2015. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
le kéne már jönnia facebookról, egy mesterséges mű valami ami sokkal inkább eltávolítja az embereket egymástól, mintsem közelebb hozná.
2015. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem valamit félre értettetek.. :D

Már 4 hete szakítottunk, nem zavar hogy ott vannak a commentek, nem akadályoznak meg semmiben,csak fura hogyha letiltott akkor miért nem tünnek el a commentek, és ha nem tudom hányas számú vállaszadó mondta, de ha valaki letilt,te nemtudod letiltani,persze hacsak fel nem oldjana tiltást és nyomba letiltod.

2015. dec. 28. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Csak azokat látod, amiket eddig írt. Az újabb cselekvéseit nem látod, de visszamenőleg nem törlődik.

Tiltsd le te is, és akkor nem fog látszódni.

VAGY menj oda személyesen és beszéljétek meg.


#4

Sok olyan ember van akivel már évek óta nem beszélnék, ha nem lenne.

Meg sok olyan ember is van, akivel közelebbi kapcsolatom lenne ha nem lenne.

Meg ha normálisan használom akkor nincsenek ilyen problémáim.

2015. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#2 na abból lenne igazán a nagy balhé, elég bonyolultak a dolgok, de amióta szakítottunk nem láttam személyesen.
2015. dec. 28. 17:11
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 a likeok törlődtek és a jelőlések. A mienk egy ,,mesebeli,, történet és azzal csak bonyolitanám a dolgokat ha odamennék,röviden azért szakított mert bevonultam a honvédséghez.
2015. dec. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!