Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek milyen tervei vannak a...

Kinek milyen tervei vannak a nyárra Budapesten? Bulizóhelyeket kipróbálni? Stb.

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Aquaparkba megyünk Ceglèdre meg hètvègèn most AquaWorld lesz :D

Ebben a melegben strandok a legjobbak

Bulizni meg Gyömrő Negresco a törzshelyünk de nemrèg voltunk RIO-ban na hát az ultraszar volt :D

Peach and scream-et meg Up!the club-ot nèznèm mèg meg

2016. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj elírtam bocsi peaches and cream* :D
2016. júl. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Aquaparkba megyünk Ceglèdre meg hètvègèn most AquaWorld lesz :D

Ebben a melegben strandok a legjobbak

Bulizni meg Gyömrő Negresco a törzshelyünk de nemrèg voltunk RIO-ban na hát az ultraszar volt :D

Peach and scream-et meg Up!the club-ot nèznèm mèg meg"


Na végre egy jó kis téma :D


Ha érdekel a véleményem, a ceglédi Aquapark nagyon jó, vannak rajta elég extrém csúszdák is. Az Aquaworldben eddig csak éjszakai bulin voltam, de nekem kevés volt a csúszda. Egyébként hangulatos hely az is.

Peach and Creamról csak rosszat hallottam, teli van sznobokkal, és a biztik úgy megvertek vkit, hogy vérzett. Az Up the clubról csak jókat tudok mondani, de ehhez szeretni kell a tömény tech house-t. Lehet csatlakozni, ha mentek?


Az a Negresco milyen hely és a Rio mért nem tetszett?


Üdv

2016. júl. 5. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!