Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mitől változhattam meg ennyire...

Mitől változhattam meg ennyire? 20L

Figyelt kérdés
Régebben sokkal pozitívabban álltam az élethez, volt önbizalmam,imádtam társaságban lenni és új embereket megismerni. Szinte nem volt olyan,hogy ne mozdultam volna ki,sőt, volt olyan,hogy alig tudtam elaludni, mert annyira vártam a reggelt,hogy egy új nap jöjjön új eseményekkel. :) Imádtam a barátaimmal lenni. Ez az elmúlt két és fél év alatt teljesen megváltozott.. Az önbizalmam szinte eltűnt, nincs kedvem semmihez, csak itthon ülök és társasági életem szinte elhanyagolható. Nem érzem, hogy boldog lennék. Szerintetek mitől lehet ez? Hogyan tudnám vissza hozni a régi énemet?

2016. jún. 16. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem régen sem volt igazán társasági életem (bár valamennyi igen), de szinte magamra ismertem a kérdésed alapján.
2016. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
nem vagy véletlenül egyetemista? :D
2016. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ugyanez, csak én kb másfél hónap alatt jutottam idáig

19F

2016. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy a nagy otthon ülésben felszedtél egy 10est,aztán egészen máshogy állnak az emberek egy fiatal pufihoz,mint egy fiatal csinos nőhöz és ezt érzed.
2016. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyetemista :D akkor ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül. A súlyommal semmi probléma, nem híztam egy kilót sem. Oda figyelek magamra, szóval a probléma nem ebből ered. :/
2016. jún. 16. 23:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Üdv Magyarorszàgon.
2016. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nyilván az is lehet, hogy egyszerűen csak változol, vagy változnak a körülményeid és ez hat ki rád. Azt csak te tudod mi változott esetleg az életedben ami ezt eredményezhette. Pl. szakítottál/elhagytak, meghalt kedves rokon, máshova költöztél, másik munkád lett, bármi.

De, ha nagyon drasztikus a változás, lehet hogy azt is érdemes megnézetni, hogy nincs-e valami orvosi oka.Valami hormonális probléma, vagy mittudomén. Sok mindenre képes a biokémia.

2016. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hm... eddig azt hittem, hogy nem tudnak az emberek ilyen nagy változáson átesni pár év alatt, kivéve engem. Nálam is ugyan ez volt, még a 2,5 év is nagyjából stimmel. Jártam össze-vissza, rengeteg barátom volt, azóta meg kimozdulok kéthavonta egyszer szórakozni, gyakran azt is egyedül. Én tudom, hogy nálam megtört valami, hirtelen nagyon befordultam, elrontottam sok dolgot, amik miatt még ma is szégyenkezem. De én már úgy érzem, hogy kezdek kilábalni belőle, bár azt nem tudom, hogy hogyan :D
2016. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ez a baj, hogy nem vagy egyetemista :D

Szoktál olvasni? Csúnya vagy? Volt/mostani barátod nem bántott meg? Nem vagy féltékeny valami barátnődre? Nézel esténként Micimackót? Sportolsz? Esetleg depis zenéket hallgatsz? Van hobbid? Burger kinget vagy Mekit szereted jobban?

Ezekre válaszolsz, megfejtem én neked hogy mi a problémád.

2016. jún. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! :)

Remélem, aki hasonló cipőben jár, újra érezni fogja azt mint régen, még ha más formában is :)

Utolsó: tanulok, még ha nem is egyetemen, de ki vagyok békülve vele :P

Csúnya abszolút nem vagyok, ezzel nem volt problémám még igazából

Gimi végén volt egy kapcsolatom,ami rossz véget ért és eléggé padlóra vágott, de úgy érzem túl vagyok már rajta rég... (hacsak tudat alatt nem motoszkál bennem, ki tudja..)

Szoktam futni járni és úszóm is.

2016. jún. 17. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!