Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhattam így meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhattam így meg?

Figyelt kérdés

Megváltozott a nőkhöz való viszonyom nagyon rövid idő leforgása alatt.Nem tudom mi és miért történt...

Bár a nőknél mindig csak félsikereim voltak,és az önbizalmam sem volt mindig a toppon.

Semmit sem tettem,semmi sem változott igazán az életemben és csak úgy megváltoztam.teli vagyok önbizalommal,és nem csak az ismerkedést illetöen.

De nem értem,hogy mi történt velem csak úgy.

Férfitársaimtól kérdezném,hogy velük történt ilyen?



2013. jún. 27. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
a nőknél is van ilyen, nyugi. csak éppen fordítva. átmeneti állapot. nem kell aggódnod. bocsi, hogy lányként írtam.
2013. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt,hogy átmeneti állapot?
2013. jún. 27. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki amíg tart. :D

Jó lenne már nekem is...

2013. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem történt, de nem csak úgy magától:D De örülj, hogy végre van önbizalmad, élj vele!
2013. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Örülj neki amíg tart. :D "


Amíg tart?!!!Ezt már nem fogom hagyni,hogy vége legyen

2013. jún. 27. 11:18
 6/8 A kérdező kommentje:

"Velem történt, de nem csak úgy magától:D De örülj, hogy végre van önbizalmad, élj vele!"


Örülök is neki...

De veled,hogy történt?

2013. jún. 27. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:

A válásom után az első randi után így éreztem én is.

Vannak sikereim (nem csak a nőknél) és ez önbizalmat ad. Az önbizalom pedig sikert szül a nőknél.

Azt is tudom, hogy ha valami nem jön össze, akkor a következő majd sikerül.

2013. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7


Pontosan így érzem én is!Csak én nem váltam el!

És pontosan az okát sem tudom!De lehet nem is számít...

2013. jún. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!