Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miből élhet egy ilyen személy?

Miből élhet egy ilyen személy?

Figyelt kérdés

Üdv

Ha valaki aligha 20-22 éves, nem gazdag családból származik, nem lehet apukára fogni a pénzt. De miből engedhet meg magának egy 2008-as Bentley Continental GT-t ?

Amit akárhogy számolok használtan 70.000 EUR+ kezdődik.

Az illető kigyúrt, mégsem dolgozik sehol, küzdősportokban jártas, de kedves, jó személyiségű valaki, nem nézem erőszakos valakinek vagy nem néz ki bűnözőnek.


Egy fiatal ebben a nagy munkanélküliségben mégis mi a fenéből kereshet ennyit ? Vannak olyan cégtulajok, hogy azok nem engedhetik meg maguknak ezt a luxust.



2016. jún. 17. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sportolo? versenyt nyert? ismered őt egyáltalán, vagy csak a külsőségeket látod?

a munkanélküliség is relatív. Ha olyan dolgot csinálsz amire igény van, nem vagy munkanélküli.

2016. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem a srácot. Nem sportol verseny szinten, abban biztos vagyok.
2016. jún. 17. 17:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Drog,prostitúció, védelmi pénz,vagy valamilyen okosság... folytassam?

Elárulom neked,sok bűnöző, sok gengszter, olyan ember,hogy kenyérre lehet kenni,de csak addig, amíg nincs baja veled.

2016. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért mert nem erőszakos meg tud kedves lenni és jó fej, még simán lehet bűnöző.

Sőt, biztosan az. Vagy nyert a lottón :)

2016. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
online vállalkozás?
2016. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemtudok semmiféle vállalkozásról, mert gondolom ha az embernek van egy vállalkozása vagy valami néha napján egy reklámot vagy valamit kiír róla vagy hasonló, de ennek nyoma sincs messziről. Értem, köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 17. 18:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Tegyel nevtelen bejelentest a NAV nal es kideril egy hobap mulva is megvan e a kocsija. Ha nem lesz meg, akkor bunozo.
2016. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom feljelenteni, semmi gondom nincs a sráccal, NAV-nál meg névvel lehet csak bejelenteni, képzeld el minden névtelen jelentésre reagálnának :)


Nekem nem ártott, sőt jó fej, nincs miért feljelentsem, csak érdekel miből élhet, kétlem, hogy elárúlná, irigy sem vagyok rá...

2016. jún. 17. 19:01
 9/12 anonim ***** válasza:

ha ennyire jó fej, akkor odamész hozzá és megkérdezed. Talán bevesz téged is a buliba.


Én már szólítottam le utcán a ferráriján támaszkodó csókát. Kiderült, hogy bérli egy kis apróért..de amúgy nem magyar, hanem Németországban lakik.


pár 100e-ért már lehet bérelni bármilyen luxusautót.

2016. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Ha ilyen biztosra tudod ,hogy nem sportol semmit és nincs is vállalkozása akkor szerintem jól ismered az illetőt ,szóval nem értem miért ez a kérdés!


Honnan tudod ilyen biztosra ezeket a dolgokat?


Amúgy: Most van EB! Lehet ,hogy az összes vagyonát Tippmixre költötte és bejött neki!


Tipikus/irigy magyar mentalitás... mert ha másnak jól megy akkor miből van neki? Nekem miért nincs?

2016. jún. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!