Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy személy, aki nagyon...

Van egy személy, aki nagyon tud idegesíteni, de nem csak engem, hanem az egész közösségünket is. Szerintetek, hogyan tudnám őt "kiiktatni" egy időre?

Figyelt kérdés
idegesítő

2015. máj. 11. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Beszelj a masokkal hogy ok mit mondananak aztan ha ok is nagyon ellene vannak annak a szemelynek akkor tobbet nem beszeltek vele meg nem veszitek szamba aztan csak eszhez ter:)
2015. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1. Mond meg neki szépen hogy idegesítő, és légyszíves hagyja abba. De fontos, hogy ne ingerülten, mert akkor biztos hogy nem fogja abba hagyni


2. Nézd őt levegőnek, és akkor nem lesz kit "szórakoztatnia", úgyhogy abba fogja hagyni

2015. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget! Az egyetlen gond viszont az, hogy már évek óta ezt csinálja, és nem ismeri azt a szót, hogy leállni.
2015. máj. 11. 17:31
 4/4 anonim ***** válasza:
1 es vagyok hat sokan vannak akik ilyenek hogy nem ismerik azt a szot hogy lealni en is ismerek ilyeneket szerintem beszelj a tobiekkel hogy mi legyen
2015. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!