Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehetne normális társaságo...

Hol lehetne normális társaságot találni?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki ezt kérdezi és már unalmas, de elegem van belőle, hogy se élőben se a neten képtelenség normális emberekkel összeismerkedni. Ha felmegyek egy netes oldalra mindenki perverz, egy szórakozóhelyen mindenki igazán menőnek hiszi magát és nem is érzem magam jól köztük. Olyan hobbit is próbáltam keresni, ahol azonos érdeklődésű emberekkel találkozhatnék, de semmi... Komolyan, nincs ötletem honnan szerezhetnék barátokat. 17/l

2016. jún. 18. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
barátokat nem szerezni kell, a barátság az kialakul. És nem egyik napról a másikra, hanem hosszú idő alatt.
2016. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Ilyet szerveznek mostanaban csak keves ember van. Irj ha erdekel.
2016. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy barátokat nem lehet csak úgy szerezni, de elsősorban ismerkedni kell és ha nem ismerek senkit nem tudok barátságot kialakítani.
2016. jún. 18. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

En is tapasztaltam ezt

Irj esetleg ha gondolod

2016. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!