Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szólnátok, hogyha egy...

Ti mit szólnátok, hogyha egy közeli ismerősötök/barátotok/rokonodnak bejött az élet, sikeres, rengeteg pénze van, és egyszer csak olyan luxus kategóriájú kocsit vesz mint pl. Lamborghini/Jaguar/Mercedes?

Figyelt kérdés

El távolodnátok tőle? Kibeszélnétek őt? Esetleg irigyek lennétek rá?


(a kérdés annyiból fiktív, hogy nekem nincs ilyen ismerősöm. Viszont kíváncsi lennék, hogy az átlag emberek mit szólnának, hogyha egy közeli barát vagy rokon ilyen kategóriájú kocsit vesz magának)



2016. jún. 19. 14:31
 1/9 anonim válasza:
100%

Örülnék neki.


Ha legalább pénz van, eggyel máris kevesebb a gond.

2016. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: nem értelek. Annak örülnél, ha más tele van pénzzel, és vett magának egy kocsit, és neki egyel kevesebb gond? Vagy hogy érted????? :D
2016. jún. 19. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem szórakoznék vele, ha lenne ilyen régi ismerősöm aki ilyen autót venne.


Sőt a cég ahol dolgozom a két tulajnak kifejezetten drága autója van, és nem beszélem ki őket a hátuk mögött.


Örüljenek neki, én ha beszélnék velük négyszemközt teljesen normális stílust vennék fel.

2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
86%

Úgy értem ahogy írtam.


Örülnék neki és ennyi.


Én már az Y generáció vagyok, aki nem irigykedik arra akinek több van.

2016. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Alapból nem tudom, mennyibe kerülnek az autók, még egy Suzuki árát sem tudom, mondhatod, hogy 1 millió vagy 10 millió, elhiszem mindkettőt.


Nem nagyon érdekel. Nem beszélem ki. Azért nézek sorozatokat, hogy azokat beszéljem ki.

2016. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezném tőle, hogy mi a titka.. hátha elárulná és az én életem is "bejönne"
2016. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MZ.per.X ***** válasza:
95%

Szerintem már alapból kicsinyítő kifejezés ez a "bejött az élet" duma, mert úgy mondják, mintha az ember ölébe pottyanna a siker, pedig a legtöbb esetben rengeteg munka, kitartás van mögötte.


Nálunk 2 rokonnak is "bejött az élet", pont ugyanolyan jó vagy rossz a kapcsolatunk mint előtte bármikor.


De haverom is van olyan, aki 3-400 nettókat keres, viszont évekig képezte magát, tanult, céltudatos volt és rengeteg kitartás van a sikere mögött.

2016. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát ha régi span akkor kérnék tölle pénzt. Mondjum amivel életem végéig ellennék. Nyílván én az ultra gazdagra gondoltam.
2016. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én felkérném mentornak és magyarázza lépésről lépésre mit csinált hogyan,mikre figyelt,mi volt ami előre vitte,hogy találta meg célját.
2016. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!