Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig gáz egy kedvenc mesefigurát vagy anime karaktert vagy rajzolt képet kirakni profilképnek?

Figyelt kérdés

19 leszek, de egy anime szereplője a facebook profilképem. Magamról nem merek kirakni képet, mert azt mondták, ronda vagyok, meg általánosban volt egy gyerek, aki mindig beszólogatott és amikor kiraktam egyszer egy képet magamról, ő és a fél évfolyam odakommentelt alá olyanokat, hogy "Szebbet szarok", "Ocsmány vagy, inkább bújj el", "Kösz, az előbb ebédeltem", "Már tudom, mi leszek halloweenkor", "Amikor megszülettél, nem te sirtál fel, hanem az orvos", "Anyádék húztak volna inkább gumit", és még sorolhatnám. Azóta nem volt kint magamról egy kép sem.

Szóval szerintetek ennek fényében ciki, ha nem rakok ki magamról képet? Ha lenne egy ilyen ismerősötök, akiről tudjátok, hogy nem valami szépség (szépen fogalmazva), nem néznétek szánalmasnak emiatt?18L


2016. jún. 19. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem kel, hogy ismerősöm legyél. Enélkül is szánalmasnak nézlek.
2016. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Az elso valaszolo egy igazi taho -.-"

Kerdezo, engem nem izgat, hogy mi a profilkeped. De szerintem nyugodtan kitehetsz magadrol is. A bunko ismeroseidet meg torold ki a francba, ugyis csak rosszul erezned magad miattuk.

Egyebkent en nem hiszem el, hogy olyan csunya lennel. Szerintem a mocskos bunko osztalytarsaid egyszeruen elhitettek veled. Legyen onbizalmad, hidd el, az nagyon sokat szamit! Persze tudom, hogy konnyu mondani, de igenis nezz magadba, szedd ossze a jo tulajdonsagaidat, es fogd fel, hogy te igenis ertekes ember vagy, ugyanannyit ersz, mint barki mas :)

2016. jún. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy lábatlan rajzolt cica van kint, aki sört iszik.
2016. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de nem a kérdésedre fogok válaszolni, csak eszembe jutott pár dolog, hogy mit tennék. Nullázhattok nyugodtan, bárki. :)


1. Megszűrném az ismerőseimet.

2. A profilomat úgy állítanám be, hogy csak az ismerőseim lássák.

3. Vagy a profilképemre tennék biztonsági szűrést, hogy csak bizonyos emberek láthassák, akik nem tahóskodnak.

4. Azt is lehet, hogy semmilyen profilképet sem raksz fel, ha gáznak tartod a gyerekes figurákat. Ott lesz egy körvonal, teljesen jó.

2016. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az Amerika Psycho-ból a főszereplőt tettem ki képnek mert nem szeretném nyilvánosan megosztani hogyan nézek ki. Ha valakinek ezzel baja van bekaphatja.


Ne érdekeljen mások mit gondolnak, azt raksz ki amit akarsz. Az az oldal arra van. Mert ha a te profilképed gáz és az enyém is az, akkor viszont az is gáz amit a többiek kitesznek hogy jaj de berúgtunk az este, meg nézzétek itt a 30-adik kép rólam meg a barátnőmről, meg a reggeli amit vacsorára ettem stb. Miért az nem gáz?


Az olyan taplókat mint az első válaszoló meg töröld, blokkold, küld el a vérbe, ne foglalkozz velük. Csak azokkal tarts kapcsolatot akiket kedvelsz és viszont.

2016. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még háttérképnek is animét rakok ki, nem szólnak le érte (főleg animés körökben). Szerintem semeddig nem gáz.


19F

2016. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Az szerintem elég gáz, hogy emiatt komolyan aggódsz. Ha stesszelsz emiatt, azzal csak magad teszed tönkre fejben, amitől még kevésbé leszel magabiztos, és még jobban stresszelni fogsz, és csak lejjebb kerülsz a spirálban.


Hogy hány éves korig nem gáz kirakni mesefigurát, vagy animekaraktert? Ha most fognám magam, és lecserélném a profilképem Pikachu-ra senki egy negatív kommentet nem írna oda valószínűleg. 19F

2016. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!