Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Társkeresőkkel érdemes e...

Társkeresőkkel érdemes e foglalkozni, vagy ez csak unatkozó háziasszonyok szórakozása?

Figyelt kérdés
Lehet e találni normális társat (nőt) vagy ezeken az oldalakon csak olyanok vannak akiknek már egyébként nem, vagy olyanok akik alkalmi gazdag fickót keresnek a nyaralásuk finanszírozásához, stb.
2016. jún. 21. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, teljesen felesleges. Azokon az oldalakon csak stikkesek vannak.
2016. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Felejtsd el, egyrészük lelkileg totálkáros, másik részük alapból lökött, leharcolt negyvenes nők két, három gyerekkel 10-15 évvel fiatalabb diplomás fickót keresnek maguknak. Vannak harmincas szuper csajok, akik már öt éve keresik az igazit. Ezek pénzes balekokra vadásznak a nyaralásukhoz, majd dobják őket és két hét múlva már egy másikkal tervezik a következő utat. Vannak akik a képekkel viccelnek, 5-6 évvel korábbi képeket tesznek föl és a valósághoz semmi köze. Hallottam olyat is, hogy a portál tesz föl kamuból csajokat, hogy vegye a sok idióta a prémium tagságokat sok ezerért. Vannak normális csajok is, de azok nem sokáig vannak fönt. Ebből tudsz kalkulálni. A regisztrációval vigyázz, mert ha fölrakod a képed és az adataidat utána bármi lehet vele.
2016. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én társkeresőn találtam meg a párom. Mindketten diplomások, értelmes emberek vagyunk, rendes munkával, és normálisak vagyunk. De ritka az ilyen, azt elismerem. Próbálkozni azért lehet. Nem érdemes valakivel túl sokáig csak neten tartani a kapcsolatot. Ha pár levelezés után szimpi, találkozz vele, élőben úgyis kiderül hogy milyen.
2016. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a helyedben az ingyenes társkereső oldalakkal nem kísérleteznék. Oda sokkal több elmebeteg gyűlik. A fizetősök közt viszont van olyan, ahol programokon találkozhatsz a többi társkeresővel. Azért, az sokkal vidámabb, és biztonságosabb is.
2016. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!