Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a "Szökik a málna. "...

Mi ez a "Szökik a málna. " dolog értelme?

Figyelt kérdés

Tele van vele a facebook,mindenki ezen röhög. Belenéztem én is két videójába,de fél perc után feladtam. Ez az alak sötét mint az éjszaka,semmi értelme nincs a szövegelésének.ÉS még csak vicces se!

Szerintetek?



2016. jún. 21. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

végre egy normális ember...


Amúgy arra utal ezzel a hülye gyerek, mikor valakit orrba vernek, és kifolyik a vér az orrán.

2016. jún. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És az mégis mióta vicces,hogy valakit orrba vernek?!
2016. jún. 21. 20:40
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Tiv Tivy ott volt az évzáron ma a sulimban

Am sztem se vicces csak eszembe jutott

2016. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Az emberek általában viccesnek találják, ha valaki figyelemfelkeltően aberrált módon viselkedik. Ez megy egy darabig, aztán megunják és jön a következő. Ha ennyire nem tudsz megbarátkozni a gondolattal, hogy az emberiségnek vannak ilyen hóbortjai, nehéz életed lesz, barátom. :D
2016. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De ezen még röhögni sem lehet emeber!

Szaniszlón,a szökőkutas Zsanetton sem,de azoknak volt valami értelmük. DE!!!! Ennek semmi értelme nincs. Az ég adta világons semmmi.

2016. jún. 21. 20:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miről van szó, de a facebook szót olvasva innen kitalálom, hogy valami újabb agyament, 90 iq alatt vicces baromság.
2016. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
*ember *világon
2016. jún. 21. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajj,a párom meg a haverja is mélyről jövő,vastag,ormótlan hangon röhögtek rajta,csak én nem értettem hogy mi a vicces rajta...
2016. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

félreértés

ez eredetileg a 17. század elejére vezethető vissza, egyfajta népmesei motívumokat tartalmazó történet III. Szent Kleofással kapcsolatban

ő egy uralkodó volt akkoriban Olaszországban, és állítólag a kedvenc gyümölcse a málna volt, amit akkoriban még nem nemesítettek, úgyhogy alig lehetett beszerezni, de amit találtak a földbirtokosok az Kleofásnak ment természetesen

és - állítólag - egyszer kapott vagy tíz kilónyi málnát, és egy kisegér volt a kosárban, aki szemezgetett belőle, és egyszer csak elrohant, és volt a szájában egy málna, és akkor Kleofás felkacagott:

"odasüssetek, rabszolgáim! :) SZÖKIK A MÁLNA :DDDDDDDDDD"


...és a rabszolgák nagyon nagyot nevettek :)

2016. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Khhmmm.. utolsó.

Nagy az Isten állatkertje,de alacsony a kerítés.

2016. júl. 3. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!