Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez nagyon ciki? xd

Ez nagyon ciki? xd

Figyelt kérdés

Hát úgy volt hogy kellett mennem a barátnőmhőz és busszal kellett mennem,mert elköltöztünk és én nem szoktam buszozni egyedül csak anyuval vagy apuval és most az egyszer egyedül kellett mennem és mondta anyu hogy a jegyet ki kell lyukasztani...jó, eljött a nap, megjött a busz és felszáltam és nem tudtam rendesen kilyukasztani a jegyet és ott kinlodtam kb 1 percig és hallom hogy valaki kszz ilyen hangot ad ki mondom hogy biztos a busz csinál így, de aztán kB egy pwrc múlva észrevettem hogy a buszsofőr csinál így, ránézek, és látom hogy legyint a fejével hogy üljek le a seggemre xd

Bocs hogy ilyen sokat írtam :$

13/l



#busz ##jegy
2016. jún. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem te vagy az egyetlen, akive ez megtörtént.

Ne foglalkozz vele XD

2016. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért sziszegett a sofőr, hogy odafigyelj rá. Aztán meg azt jelezte, hogy ülj le, látja, hogy van jegyed. Lehet, hogy nem működött a lyukasztó.
2016. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért sziszeget mert nem volt jó hanem be volt egy kicsit hajlítva a sarka a jegynek és mosolyogva nézett rám hogy üljek le 👇
2016. jún. 28. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Biztos vagyok benne, hogy már elfelejtette!:D
2016. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem is
2016. jún. 29. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!