Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Volton az Iron Maiden...

A Volton az Iron Maiden koncert tényleg közvetítve lesz? Ha igen, melyik TV csatornán?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A petőfiTV-n szoktak ilyeneket közvetíteni. De csak tippelek, egy próbát megérne megnézni a csatorna honlapján.
2016. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Petőfi TV minden nap az Én vagyok itt-ben Volt-ról jelentkezik. Mutatnak részeket az esti(21:00) koncertekból de nem végig. Közben mutatják azt is mi megy nap közben, milyen az élet a fesztiválon.

A koncerteket a Petőfilive.hu-n közvetítik élőben. Én is nézem majd az Iron Maiden-t meg a Slayer-t mert sajnos nem tudtam elmenni.

2016. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nemtudom hogy te próbáltad-e már de nekem semmi. Nem tölti be. Háng volt néha-néha de kép sehol.

2016. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!