Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek majálisozni este, ha...

Elmenjek majálisozni este, ha holnap érettségizek?

Figyelt kérdés
Sok haverom megy és jó koncert lesz. Nem tudok dönteni... Pénteken már kibuliztam magam,és ittam eleget, ma csak ilyen lightosabb lenne és időben lefeküdnék.

2016. máj. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tart sokáig, menj.Nem ez az egy nap fog megmenteni:)

Bár én a helyedben ma már pihennék ma, meg átolvasnám egy kicsit a magyart. De ahogy érzed:)

Időben alatt mit értesz? Szerintem jól tennéd ha 9-10 felé már ágyba kerülnél. Holnap frissnek kell lenned:)

2016. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pihenj. Most úgy tervezés hogy lightosabb lesz, de ha ott vagy lehet ezt elfelejted. Maradj otthon jót fog tenni a pihenés.
2016. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj otthon,az érettségin elég sok múlik ahhoz,hogy egy este miatt elcseszd az egészet. Majd bepótolod következő hétvégén! Jó,nem a koncertet,de a többit.
2016. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te ismered magad, hogy tudsz-e mértéket tartani, azért egy koncert se ér annyit, hogy másnap fáradt legyél, érettségi csak egyszer van, koncert meg majális még lesz egy millió.
2016. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!