Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szívjam a füstöt még 3 hétig...

Szívjam a füstöt még 3 hétig vagy ne?

Figyelt kérdés

Pszichiátriára kerültem és még 3 hétig leszek bent. A korombeliek és a szobatársaim közül én vagyok az egyetlen, aki se nem dohányzik, se nem szed semmilyen gyógyszert, és nem is tervezek ilyesmit. A probléma ott van, hogy ezek a lányok, akikkel moat olyan jól kijövök, sajnos naponta legalább egy dobozzal elszívnak, és közben nagy lelkizések szoktak kialakulni, amire nekem szükségem is lenne a jelenlegi állapotomban. Attól tartok, ha ebből kimaradok, akkor velem nem lesznek olyan közvetlenek, pedig nagyon szuper hogy sikerült megnyílnunk egymás előtt. :)


De iszonyatos az a füst, amit ott beszívok emiatt, és hiába próbálom, mégsem tudom teljesen elkerülni. Egy sétára sem tudok kimenni a szobatársaimmal az udvarra, mert kb. szolgálják a bagót, és nem bírják ki, hogy ne gyújtsanak rá, nekem pedig felfordul a gyomrom.


Maradjak passzív dohányos még erre a néhány hétre vagy szerintetek nem éri meg? De akkor meg egyedül maradok... nehéz helyzet. :(


23N


2016. júl. 3. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a beszélgetések sokat érnek,és ha mérlegelnem kellene, vállalnám inkább a füstöt.
2016. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Roland G. ***** válasza:
Bírd ki valahogy.Jobb ha nem maradsz egyedül.
2016. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül lennék.
2016. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!