Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért esik nehezemre beszélni...

Miért esik nehezemre beszélni a többi emberrel? .

Figyelt kérdés
Beszélek én az emberekkel, de elég kenyszeredetten. Neten még csak-csak, de előben nem igazán megy.
2016. júl. 12. 08:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne ezen változtatni, mert unom, hogy emiatt nincs se egy kib.szott barátom, kiba-szott bnőm.:-/
2016. júl. 12. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:

Nincs kedved OLYANOKKAL beszélgetni, akikkel nem szimpatizálsz vagy egyszerűen idegenek/nem ismered eléggé őket. Aszociális/introvertált vagy kissé, nekem úgy tűnik (akiknek minimális társaság kell, de az legyen mindenképp, úgy értem: igaz barát pl). Az is társulhat ehhez, hogy nem érdekel a többi ember, hamar rájössz, hogy nem tetszik a személyiségük.

Elgondolkoztál már pszichológuson? Nem csak a "beteg" emberek járnak hozzá, tévhittel ellentétben. S szerintem az is segítene.

Valamint próbálj meg valami közelebb állóval beszélni ezen, hátha az is segít.

Nem vagy egyedül a problémáddal, sokan vannak még így s javíthatsz rajta :)

2016. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A pszichológus már eszembe jutott, de még nem értem el odáig. Ami pedig a probléma közelálló személlyel való megbeszélését illeti, ilyen illető nincs.
2016. júl. 20. 13:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Családban se? Hát az problémás :(

Valakinek el kellene pedig mondanod aki közel áll hozzád...

Igazából szerintem az megoldaná a problémádat, ha lenne egy barátod akivel mindennap beszélhetnél :/ Legalábbis lehet "fejlesztene" téged ilyen téren, s nem éreznéd magad magányosnak meg ilyesmi. De gondolom még olyan sincs..

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Esetleg, szerintem próbálj meg neten valakivel elkezdeni barátkozni/sok olyan oldal van, ahol anoním lehet eleinte chatelni, beszélgetni, ismerkedni. S pl később találkoznátok. Vagy ilyesmi, ha nagyon nem találsz a közeledben senkit, aki erre alkalmas lenne.
2016. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A családdal sosem volt bensőséges a viszony, barátiam meg nuincsenek ugyebár. tehát a lehetőségeim igen szűkösek. Neten próbálkozom, de nem jósolok neki sok sikert.
2016. júl. 20. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!