Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az 1960-70-es években voltak...

Az 1960-70-es években voltak itthon drogok pl. fű, speed, LSD?

Figyelt kérdés
(Bocsi nem tudtam hova írjam ki.) Tehát szüleink és a testvéreik élhettek ilyen dolgokkal, volt lehetőség hozzájutni keményebb cuccokhoz, vagy akár egy pakk fűhöz?

2016. júl. 13. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2016. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Meg paradicsom is volt.. Gondolom neked az is drog. Egyebkent voltak.
2016. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Pont egyik nap dumált a tévében a Zacher Gábor toxikológus. A fesztiválokkal kapcsolatban, meg a drogokat illetően.


Na ő mondta, hogy ja régen is voltak, csak régen volt pár féle, és akkor aki ilyesmit használt, tudta, hogy mi micsoda. Az ilyen színű ez volt, az olyan színű az volt... (most nem írom mi mi volt, mert én hót nem vagyok ebben otthon) Szóval mindenről tudták, hogy mi. És igen, kemény és veszélyes cuccok voltak.


Ma viszont ezeregy féle cucc van, és sokról nem is lehet tudni, hogy micsoda az. Eladják másnak, mint ami. És pont ebben rejlik a legnagyobb veszély, hogy a használója meg elhiszi, hogy az ami, közben...

Na hát így a hatás is más lehet a vártál, meg ha kórházba kerül az illető, akkor ott is nehéz kideríteni, hogy mit vett be, hogyan kezeljék...


Na azt nem tudom, hogy jutottak hozzá, sem hogy most hogyan. De régen kevesebben voltak ilyen idióták, hogy ezekkel éljenek, és régen nagyon ciki volt, ma meg sajnos nagyon elterjedtek...

2016. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy régen nyugaton igen elterjedt volt a maris pl. Es igen jo cuccok, szkankos gyantás ahogy kell, csomo természetes cucc, ezert voltam kíváncsi, hogy itthon ezek mennyire voltak elterjedtek, vagy egy-egy bulira tudtak e beszerezni, nyilvan ugyanugy megtermett, de a szocializmus teljesen mást hordozott magában mondjuk:) a paradicsomos megszolalast meg nem tudom hova tenni, biztos egy igazi bohóc vagy :)
2016. júl. 13. 12:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm, érdekes cikk volt:)
2016. júl. 13. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen inkább "szipuztak" (ragasztógőz, hígító-csavarlazító, miegymás) meg altatóra/nyugtatóra ittak. Pont ugyanolyan vadak voltak a kölykök, mint most, ez semmit nem változott, csak a könnyűdrogokat nehezebb és drágább volt beszerezni, hát megoldották házilagos módszerekkel.
2016. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt!:)
2016. júl. 13. 13:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy volt.Aki hozzá akart jutni,az úgy is megszerezte,hiába tiltják/tiltották az elnyomó rendszer agyhalott rabszolgái!
2016. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol IS drog,aki nem sorolja közéjük az nem normális!
2016. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, ezert irtam a példákat:)
2016. júl. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!