Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül érzem magam. Más is...

Egyedül érzem magam. Más is van így vele?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és egyedül érzem magam. Mivel küldföldre jöttem így a barátaim sincsenek velem. Barátom nincs. Itt nem tudom hogy hova mehetnék ismerkedni. Olyan mintha mindenki boldog lenne körülöttem sok baráttal, boldog párkapcsolattal, csak én vagyok egyedül. Már is érzett már hasonlót?
2016. júl. 13. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ismerkedj velem, szívesen lennék a párod. Máris egy közös nevező.
2016. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én itthon is többnyire egyedül érzem magam:P...Csak engem ez annyira nem zavar, mert nem vagyok egy társasági ember....De te ne legyél elkeseredve, ha beilleszkedsz, akkor biztos lesznek barátaid. Esetleg nem tudsz kint élő magyarokkal találkozni? Velük tudnál beszélgetni és biztos tudnának abban segíteni, hogy hol ismerkedhetnél.
2016. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!