Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem érzem jól magam senki...

Nem érzem jól magam senki társaságában se. Nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Hát már általánosban is elég sokat csúfoltak voltak komolyabb esetek is ahol megvertek és fogaimat kiverték etc... Szóval általános 8.-ig lenéztek minden nyomoréknak. Aztán fogtam magamat és egy 180 fokos fordulatot vettem és én lettem az aki lett a "nagymenő" ha lehet ezt így hívni. Mindenkivel eltudtam beszélgetni eltűntek a gátlásaim a dolgok központjában voltam majdnem mindig. De ez egyre jobban kezdett visszafordulni a régi kerékvágásba. Idegenekkel alig tudok beszélni főleg lányokkal dadogok szédülök a félelemtől. Régen mindig néztek a lányok most már olyan szinten lesza*rnak hogy rondának érzem magam. Tudom hogy jobban számít a "duma" meg ilyenek de így az önbizalom hiánya miatt már facebookon is gátlásokkal beszélek. A neten ahol nem lát senki nem hall... Nem az hiányzik hogy felfigyeljenek rám az emberek. Az hidegen hagy. Csak már a barátok hiánya kikészít. Az összes haverom füvezik én meg nem mert megmondtam nekik hogy nekem nem kell nem akarok egy drogos lenni. A "legjobb" barátok csak úgy elhagytak a fűért. Vissza akarok kapni azt az érzést hogy nem félek egyedül végigmenni az utcán úgy hogy ne legyek rosszul a félelemtől ha meglátok egy embert. Vissza akarom kapni a beszédkészségemet. Régen 15-20 percen keresztül képes voltam végig szépen válogatott szavakkal beszélni. Már 1 perc is alig megy és rengeteg káromkodok. És ahogy a mondás tartja csak a tehetetlen ember káromkodik és sajnos tényleg így van..

2015. nov. 30. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátkozz. Biztos be tudsz illeszkedni, csak értelmes társaság kéne. Nagyon jól teszed, hogy nem barátkozol drogosokkal, ebben nincs semmi kivetnivaló.
2015. nov. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki úgyanígy érezni magát rossz társaságokban, tényleg ninc mitől félned, ha már jobb emberek után keresel, meg nem hagyhatod, hogy rémes emberek hatással legyenek az életedre! biztosan jobb vagy náluk és nem kell beilleszkednek közéjük.

Azok alapján, amit leírtál, hogy "megvertek", csodálom, hogyha egy időre is ennyire túl tudtad tenni magad, nekem is voltak kevésbé rossz élményeim, 1-2 beszólogatás általánosból, amiről néha azt érzem, hogy még ma is felszínre tör, de elkell felejteni, mert biztos, hogy jobb vagy ennél.

2015. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress motiváló személyeket, akik hasonló dolgokat éltek meg/éltek túl:) lehet fura tipp, de rám nagy hatással szokott lenni, ha olyan embereket ismerek meg, akik hasonlóan éreznek, és túltették magukat.
2015. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na, az első válaszban sok szavat elírtam, elnézést érte! remélem olvasható, érthető volt
2015. nov. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
77%

Nem lehet hogy túl elzárkózol mostanában mindenkitől?

Kicsit próbálnod kéne "nyitni" mások felé.

2015. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!