Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek! Mi ez a pokémon-láz?

Emberek! Mi ez a pokémon-láz?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi is az? :O

#kommunikáció #emberi társadalom romlása
2016. júl. 15. 11:38
1 2
 1/12 Üres tükör ***** válasza:

XD


[link]

2016. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

most jött egy új játék és azért vannak erre rákattanva...

mondjuk úgy a pokémon = virtuális szörnyek :) olyan mint a tamagochid volt anno, csak kicsit modernebb és ezekkel főleg harcoltak a TV-ben, nem tudom most mit lehet velük kezdeni a játékban...


23F

2016. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Már most az agyamra megy.

Kedves párom ezt nyomogatja egész álló nap.


Pokémonokat kell összegyűjteni és össze van kapcsolva a GPS-sel meg a kamerával a játék.

De szerintem erősen túl van értékelve a játék.

2016. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Olcsó játék hülye gyerekeknek.
2016. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom. Nem játszok selejt, ZS-kategóriás játékokkal.
2016. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Pokémon láz? Az, kérlek, harminckilenc kettő. Nem tudtad, hogy a Pokémonoknak másféle a testhőmérséklete, mint nekünk...?
2016. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Most végig olvastam azt a cikket, amit a kedves egyes válaszoló belinkelt. Hát öööö... ez egy agyrém, és már 9 napra ráeresztették a bolygó lakosságára.
2016. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Mostanra nőtt fel az a generáció, amely a 90-es évek vége felé, kétezres évek elején volt gyerek, most lettek igazán fizetőképes fogyasztók, ezért éli másodvirágzását sok akkori dolog. A Pokémon is ide tartozik, és ezt megfejelték azzal, hogy egy viszonylag új koncepció szerint lehet vele játszani, tehát mellé még izgalmas is. Az emberek pedig szeretik a gyerekkorban megszokott dolgokat modern köntösbe bújtatva. Nyilván túlzásba vinni nem jó, ahogy semmit sem.


De azért nem lepődöm meg, hogy feltűnnek a szokásos ostoba, alpári stílusban fikázgatók <3

2016. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ember van, aki nem akar csak úgy sétálgatni, vagy nem mer, vagy csak simán haszontalan időtöltésnek venné a céltalan sétát, ezért neki egy jó alkalom egy ilyen játék arra, hogy mászkáljon egyet és közben szórakozzon. Szerintem ezért ilyen népszerű.
2016. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pozitívat tudok róla mondani. Amit csak olvastam róla a már linkelt indexes cikkben. Sétálni (ergo mozogni) kell hozzá. Az eddig lusta, állandóan telefont nyomkodó gyereket rábírják, hogy sétáljon.


Hogy egyébként mi értelme van? Nem hiszem hogy sok. Majd lecseng ez is, mint a Pou és elődei.

2016. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!