Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen érzéketlenek és...

Miért ilyen érzéketlenek és undokok az emberek a mai világban?

Figyelt kérdés
Ha látják, hogy valakinek problémái vannak, még csak azért is belerúgnak egyet. Inkább hátat fordítanak, ahelyet, hogy segítenének. Kihasználják a náluk gyengébbeket, aztán kitaszítják és megalázzák, mint valami kutyát. Ha hozzájuk fordul valaki a problémájával akkor kibeszélik és ujjal mutogatnak rá a háta mögött...Miért ilyen kegyetlen a világ? Tényleg csak másokon átgázolva lehet előrébbjutni manapság?
2016. júl. 9. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Elég durván fogalmaztál.Azért nem mindenki ilyen, nem kell az ilyenekkel törődni..Én érdekes módon nem ismerek ilyen kegyetlen embereket ahogy leírtad.Nem lehet hogy te is hibás vagy?!Gondolom áldott jó ember vagy...Szerintem te csinálhatsz valamit rosszul ha te csak ilyen embereket ismersz.Mert velem soha nem bántak így.
2016. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszoló, érdekes módon belém is belém kötnek, mégsem ártok a légynek sem, úgyhogy megértem a kérdezőt. Igen, sajnos ma már csak a másik eltiprásával lehet előrébb jutni, sajnos ilyen pszichopata lett a társadalom. Tisztelet annak a 0,1% kivételnek.
2016. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A többséget az önös érdekek hajtják, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen és nem botlasz egyszer egy totál normális jó lelkű emberbe.
2016. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3%
Nem 0,1 százalék kivétel van.Hogy ti milyen hülyén áltok a dolgokhoz.Aki normális ahhoz normálisan állnak hozzá.
2016. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak normális és jó lelkű barátaim vannak.Soha nem hagynám hogy úgy bánjanak velem ahogy a kérdező írta.Meg kell védeni magadat.Nem is értem hogy lehettek ilyen gyengék.Találjatok magatoknak jó barátokat mert elég sokan vannak!!Csak ki kéme nyitnotok a szemeteket és nem mindenkiben a rosszat látni meg sajnáltatni magatokat.
2016. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, mi a bajotok azzal a 0,1%-kal...az 7 millió ember! :D
2016. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
55%-os. Te nyilván cigány vagy, azért viseled el ilyen jól a dolgokat.
2016. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha cigány lennék nem hiszem hogy tudnék egyáltalán ide írni...Inkább azzal törődj hogy nyílván te meg valami depressziós ,csóró,ronda ember lehetsz ha így utál a világ!! 😆😅😅😅👏👏👏👌
2016. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen lepontozhatsz ha fáj az igazság és ennyire egy élettelen vagy.Jogosan utál mindenki gondolom.Megérdemled a sorsod!😅😅
2016. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na pontosan erről beszéltem, amit itt most műveltek!
2016. júl. 9. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!