Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt olyanok, akik új...

Vannak itt olyanok, akik új barátokat, diákcsoportot, ifiközösséget keresnek?

Figyelt kérdés
Budapesti 18-20 év fiatalok válasza érdekelne.

2016. júl. 16. 03:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is írjatok. Köszi. :)
2016. júl. 16. 04:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen témájú/összetételű. Én csak olyan emberek társaságát keresem szánt szándékkal, akik szeretik azt a tevékenységet űzni, amit én (más kérdés, hogy másfajta emberek is rám bukkannak, de nem én kerestem őket). 18/L
2016. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia :) Én úgy vagyok vele, hogy nem keresek szándékosan, de nyitott vagyok az ilyenekre :D Milyen diákcsoportról/ifiközösségről van szó? 19/F
2016. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem keresek célirányosan ilyesmit, de szívesen barátkozok. Miről lenne szó pontosan? 19 L
2016. júl. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az előttem lévők is írták, pontosíthatnál kicsit

19F

2016. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még csak távlati tervekben szerepel egy baráti, szabadidő csoport kialakítása, mind hívőknek, (legyen ő keresztény, református, katolikus evangélikus), illetve mind világiaknak. Lennének beszélgetések, kirándulások, játékok, előadások, imádkozás (Ilyenkor jön valaki, hogy ateista és emiatt nem érdekli. Nem hit térítő csoportot tervezek. Aki ateista nézetű, annak csak tiszteletben kell tartania a csoporttársa vallási nézetét.)

Ilyesmiben gondolkodom.

2016. júl. 16. 12:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!