Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem gáz heteróként meleg...

Nem gáz heteróként meleg szórakozóhelyre menni?

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel megyek és még sosem voltam ilyen helyen..nem fognak kinézni vagy mit tudom én? 18L

2016. júl. 19. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%

pfuj


akármennyire szépeket "kell" mondani a mai világban róluk, erkölcstelen, gusztustalan banda, ne vegyülj velük, mert vagy téged is megrontanak, vagy örökre bánni és szégyellni fogod azt az estét.


nem homofóbiából mondom, hanem azért, mert ismerem őket

2016. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! :D Én is meleg vagyok (fiú), legelőször a hetero barátnőimmel mentem. Szinte a legtöbb fiúval ott van egy lány.

Nagyon jól érezték magukat, volt, hogy már nélkülem is elmentek. :D

Igaz, pasizni nem pasiztak,mivel nem igen tudtak ( :D ) de volt, hogy én sem amiatt mentem legfőképp. A hangulat, a zenék, és maga a buli felejthetetlen, nagyon jó számokat tolnak! :)

Élvezni fogjátok, nyugodtan csapódjatok oda valamelyik szimpatikus társasághoz, nagyon nyitottak az emberek, nincs kirekesztés, ez a hely nem erről szól!

Érezzétek jól magatok, aztán írj ide egy élménybeszámolót! :P

21/F

2016. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és heteró, gyakran járok meleg helyekre. Nem néznek rám furcsán és barátkozni is lehet. Ne féljetek imádni fogjátok. 😊
2016. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%

... és ha belépsz, és végignézel a bulizókon, gondolj arra, hogy 75%-uk holnapután már már másik partnerrel lesz ott, a maradék 20%-uk fél éven belül lecseréli majd azt, akivel van, és a párok 5%-val (bocsi, lehet, hogy sokat mondok) lesz esélyed 1 év múlva is összefutni.


Plusz 75%-uk nemi beteg, és 20% ebből tuti HIV fertőzött.


Most komolyan, ha nektek ez kell?.....


Én hipós vízzel zuhanyoznék egy ilyen hely után.

2016. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4, a kishölgy nem is azt mondta, hogy le akar feküdni velük...
2016. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Homofóbok takarodjatok innen a f-@szba
2016. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

semmi bajom a melegekkel, bocs. Bárki előtt vállalom, hogy támogatom a melegházasságot a normális 5%-uk számára. azzal a liberális posvány életvitellel van bajom, ahogy a 95%-uk él, és kicsinál másokat, meg magát is.


tisztában vagyok vele, hogy ez nem csak rájuk jellemző, de a hetero fiatalokra azért közel sem ilyen arányba jellemző a morális züllés

2016. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#5, szép, régi, igaz magyar mondás, hogy aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.

ha egy szubkultúra morálja kétes a számomra, nem vegyülök velük. ennyi.

2016. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
En siman elmennek :D 17/L ne foglalkozz mas velemenyevel:D
2016. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A homofóboknak ajánlanám, hogy olvassák el ezt a cikket:

[link]

Főleg a #4-es válaszolónak. A melegek ugyanúgy emberek, semmiben nem mások, mint "mi" (csak annyiban, hogy a saját nemükhöz vonzódnak). Nem egy óriási összeesküvés részei, amelyben minden embert homoszexuálissá szeretnének tenni, nem mindegyikük nemibeteg (a hetero emberek között is rengeteg nemibeteg van). Sosem értettem, hogy miért kell gyűlölni őket.

Van egy ismerősöm, akiről 1-2 éve derült ki, hogy meleg. Mi változott ettől? Semmi. Ugyanúgy szeretem, ugyanúgy beszélgetek vele, ugyanolyan szórakoztató, és legvégül: ugyanolyan nagyszerű ember maradt, mint volt.

17/L

2016. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!