Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ha van (lenne) meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van (lenne) meleg barátotok, elmennétek vele meleg szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem!
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Pff hogy eengem is zaklasdanak a leszbikák? Kell a halálnak...
2013. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
El! Ott legalább nem akar minden második idióta összefogdosni.
2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen egyszer v kétszer..vagy max. ha szülinapja van vagy ilyesmi.:)
2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2013. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2013. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, aztán attól függően, hogy éreztem magam, eldönteném, hogy ez mennyire lehet gyakori esemény :D
2013. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok benne biztos, hogy ennek a többi meleg örülne. Nem véletlen hívják meleg szórakozóhelynek. Most ha elmegyek, és rám nyomul egy leszbi, akkor elég fura azt mondani neki, hogy bocs, hetero vagyok. Szóval én szívesen elmennék, de picit bunkóságnak érzem, hogy a 'saját terepükre' is beférkőzzek heteroként, mikor én bárhol tudok ismerkedni, ők meg nem, és nyilván egy ilyen helyen arra számítanak, hogy ott csak a saját nemükhöz vonzódóak lesznek.
2013. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hm... milyen érdekes egybeesés... épp ma kértem meg valakit, hogy kísérjen el egy ilyen szórakozóhelyre... te vagy az, te leányzó?:D:D
2013. febr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő kérné és ő vetné fel, igen, simán. :)


Kicsit mondjuk agyalnék előtte, hogy hogyan oldjam meg a heteróságomból adódó félreértéseket, de velem a leszbikusok valahogy sosem akarnak kikezdeni, szóval nem aggódnám túl magam, gondolom. :D

Bár bevallom, nem tudom, a meleg szórakozóhelyek "koedukáltak"? Vagy vannak külön helyek meleg férfiaknak és leszbikus nőknek? És ha nincs más lány rajtam kívül, akkor a meleg férfiak nem fognak ferdén nézni rám, és kizavarni a helyről?


... Mindegy. Ha nagyon egyedül érzem magam, maximum nem nagyon mozdulnék el a srác mellől, aki magával hozott. xD

2013. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!