Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Válthatok a nyári szünet...

Válthatok a nyári szünet alatt iskolát hogy ha nyolcadikos leszek?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos leszek de én nem bírom ezt az osztályt mivel folyton megalázznak,kicsúfolnak és kiközösítenek.Emlékszem arra amikor ötödik osztályban központi diák voltam azaz mindenki kedvelt és lógott velem addig amíg a nyári szünet alatt egy szintén kedvelt diákal(aki az osztálytársam)csúnyán összevesztem mivel kihasznált és folyton kibeszélt engem.A nyári szünet után már nem volt semmi sem a régi nem lógtak velem már többet,nem szóltak hozzá, többet és viccet csináltak belőlem és ez mai napig így van.Ezt két évig viseltem de most már betelt a pohár,nem bírom! Iskolát szeretnék váltani a Vajda Péter sportiskolába akarok jelentkezni azaz újra kezdeni mindent és ott akarok új barátokat szerezni meg újra népszerű lenni mint régen.

2016. júl. 20. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen valthatsz.
2016. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze hogy valthatsz😊
2016. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Inessential ***** válasza:

Én nem váltanék pont nyolcadikban.

De egyébként válthatsz.

Iskolába meg nem azért jársz, hogy népszerű legyél, hanem azért, hogy tanulj.

2016. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok váltani mert népszerű akarok lenni,hanem azért mert utálnak.
2016. júl. 30. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!