Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A kiválasztás szervrendszer...

A kiválasztás szervrendszer egyes részeit hivatalosan a "húgy" előtaggal illetik (húgycső, húgyvezető, húgyhólyag). Társaságban viszont nem illik azt mondani, hogy kimegyek h…ni. Hogyan van ez?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

társaságban ha azt mondod hogy pénisz, akkor kiröhögnek, ha azt, hogy f@$ meg te vagy a menő... ezért.


társaságban nem egészségügyben dolgozó emberek vannak csak.

2016. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
mond azt, hogy dobok egy sárgát, vagy leeresztem a gyerekekről a vizet, megkönnyeztetem az egyszeműt, lecsapolom a söröshordót (ez jobban veszi ki magát ha pocakos vagy), kicsavarom a gyíkot stb stb ezer ilyen van. ezek sokkal szolidabbak :)
2016. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az orvosi szakkifejezések nem feltétlen alkalmasak társasági beszélgetésben történö használatra.

Társaságban eleve nem illik közölni, hogy MIÉRT mégy ki, uyganis ez magánügyed.

2016. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Megyek a wc-re vagy hugyozni,pisilni,pisálni, ezt miért nem lehet mondani -_-,amúgy meg nem mind1 legfeljebb nem mondod hova mentsz,csak az mondod,h a mosdóba vagy levegőzni...
2016. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
ha baráti társaságban vagyok azt szoktam mondani (fiúként) hogy "megyek megigazítom a toalettemet" vagy "bepúderezem az orromat" vagy más ilyen fellengzős úri dumát mint ami a filmekbe is szokott lenni, vagy Ternce Hill után szabadon "teszek egy kétbetűs kitérőt" esetleg "elintézem folyó ügyeim" ezeken mindig jót derülnek. ha ismeretlen vagy kivagyok-mivagyok emberek közé kerülök akkor nem mondok semmit, csak megyek és megitatom a piszoárt.
2016. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Inessential ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel, hogy mikor hugyozol.

Ha meg megkérdezik, hogy hova mész, elég csak annyit mondani, hogy "mindjárt jövök".

2016. júl. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Most olvasgatok, és eszembe jutott egy lagzistörténet nekem is:

Kissé nagyon illumialuminállt vőfély feláll az asztaltól és enyhén dülöngélve elindulásféle mozgásokat kezdeményez a kocsonyával, ami a lába helyén reszket.

-Hova mégy Laci?- Kérdezi a felesége.

-KIMEGYEK ÉS HA MEGTALÁLOM A .öCSÖMET, HUGYOZOK EGYET.-Így a válasz."


Egyébként ha csak nem orvosi társaságban beszélgetünk, nem illik a belső szerveinkről beszálni, különös tekintettel a kiválasztás szerveire.


Egyébként Hofi is járt Szendrő Józsibácsival ilyen helyen. Mindenki a nezc bundájáról és a harmadik sportautójáról beszélt, ami miatt le kell cserélni a családi villát, mert már nem fér be negyediknek a garázsba. Egyszer csak az öreg Szendrő józsef igazgató úr bedobta ezt a szöveget, amit az előtt is leírtam, "ha megtalálom... akkor jól kihüggyozom magamat, maga nem jön, Hofi!?" Akkoor elvonultak mindketten, Hofi se maradt ott, hogy égesse magát. Mire vissza értek, már mindenki a doktorok és az asszisztensek között már arról folyt a tárgyalás, hogy hogyan húzta meg a doktor a fogorvosi székben a csinos asszisztensnőt. :) Ha valaki ismeri, ezt nagyon jól leírta Hofi, hogy mennyire fel lazul egy úrinak mondott társaság, ha valaki kicsit jobban elengedi magát. :)

2016. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!