Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akárki gondolt már erre?

Akárki gondolt már erre?

Figyelt kérdés

Álmodoztatok már arról milyen jó lenne egyedül lenni egy trópusi szigeten senki más a földön csak te örökre.

Furcsa vagy sem?

Valakinek hasonló eszébe jutott-e?



2016. ápr. 1. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én már elképzeltem milyen jó lenne, amúgy is magányos farkas vagyok.
2016. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem mindig ez jut eszembe, mikor a felső szomszédom dübörgését kell hallgatnom nap közben alvás helyett egy éjszakás műszak után és a következő előtt.

Vagy ha nem épp ez, akkor az, hogy vajon hol találhatnék egy olcsó bérgyilkost...

-.-

2016. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
46%
Én egy rendezett, korrekt világot szoktam elképzelni. :)
2016. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen a rendezett, korrekt világ is megtenné, de még is egyedül is jó, nem? Jó tudom hogy az ember társas lény meg ilyesmi. Nem azért mondom mert egoista vagyok.
2016. ápr. 1. 22:33
 5/10 eznemlényeges ***** válasza:
29%
Régebben, de akkor minden nap, s sokkal jobb is lenne
2016. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
elképzeltem, én is magányos vagyok bizonyos szinten, de 1-2 hét múlva hiányoznának az emberek szerintem.
2016. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én belegondolni se merek, mit csinálnék ott teljesen egyedül..Főleg örökre xD Nem vagyok ilyen tipikus 'van 500 ezer haverom és nincs, aki ne ismerne' tipusú ember, de ha akár csak 1 napig is teljesen egyedül kell lennem itthon, úgy érzem, megőrülök..Muszáj valakinek lennie a közelemben, még ha nem is beszélgetek vele :D
2016. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
ja, aztán eszembe jutna, hogyha megfájdulna a fogam, akkor mit csinálnék? ha lázas beteg lennék, akkor antibiotikum nélkül mit csinálnék? stb ez csak 2 kérdés a sok közül.
2016. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 elwera ***** válasza:
50%
Nem mert társas lény vagyok és az nekem maga lenne a pokol. De arra gondoltam már, hogyha egy kisebb társasággal lennék egy lakatlan szigeten hajótöröttként, akkor mit vinnék magammal, pl nagyítót hogy a nap sugarával tudjak tüzet gyújtani. Meg néhány kést és szerszámokat favágáshoz. Kézi fúrót is.
2016. ápr. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
igen, nekem is eszembe jutott...de nem szeretném örökre
2016. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!