Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Párok, számotokra nem zavaró...

Párok, számotokra nem zavaró egy harmadik fél a társaságba?

Figyelt kérdés
Van több olyan barátom is, fiú és lány, barát és barátnő, akikkel mindig megyünk bandázni hármasban, strandra, buliba, sétálni, sütögetni, de nem tudom, nem vagyok e kolonc a nyakukba. Sosem mondják, látszólag mindig örülnek, ha velük megyek, de őszintén, nem lenne nekik jobb inkább kettesben? Mármint, én jól elvagyok velük, csak őket nem zavarom én? Olyan párokat kérdeznék, akiknek van közös barátjuk, titeket inkább zavar, ha veletek van az a bizonyos harmadik tag, vagy inkább jó a plusz társaság?

2016. júl. 25. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel igyekszünk sok időt kettesben is tölteni, így csak jó élmény, ha valamelyik közös barátunkkal is van programunk.
2016. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát megkérjük hogy kamerázzon, meg ő is tölti fel, az ő acc-ján már úgy is sok film van, így többen látják
2016. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha zavarnád őket, akkor nem hívnának. Plusz, gondolom ha haverok vagytok, akkor azért látnád is rajtuk. No meg gondolj bele, adott egy pár, sokszor vannak együtt, kettesben, gondolod nem jó nekik egy kis plusz társaság néha? Főleg egy jó közös barátjuk? :)

Szóval nyugi, ne érezd magad koloncnak! Ha épp az lennél, mert együtt akarnak lenni, akkor nem mennének éppen veled.

2016. júl. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben akarunk lenni, nem hívunk senkit magunkkal, ez ilyen egyszerű.
2016. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok függ attól, hogy mióta tart a kapcsolat. Mert az első időkben nem jó egy harmadik kerék.
2016. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!