Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Omegle-n, Anotalk-on milyen...

Omegle-n, Anotalk-on milyen furcsa emberekkel találkoztál már?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Flortoltem egy nagyon jo fej sraccal, es mikor mar komolyra vettuk a temat, kiderult hogy batyam. Beteg.
2016. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1


Komolyan :D?


Kérdező:

Igen, volt szerencsétlenségem ilyen emberekkel beszélni, omeglén például beszéltem, már egy iszlám államos katonával és sok más terrorszervezetet támogató arabbal is, most már kerülöm az ilyeneket, mert undorítónak találom, amit csinálnak. De másfajta furcsa emberekbe is botlottam.

2016. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly.:D perverzkedtunk kicsit, aztan lepni akartam aludni, de nem akartam veszni hagyni, es mondtam hogy linkelje be a feszet. Na mikor meglattam.. kileptem, es magzatpozban fetrengve probaltam megemeszteni a tortenteket. Masnap nagyon levert volt, kerultem szegenyt, nem tudtam volna errol beszelni vele.:DD
2016. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neee :D ez nagyon nagy. El fogod neki mondani majd :D?
2016. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Tanacs?:D
2016. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!