Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek barátokat?...

Hogyan szerezzek barátokat? Többi lent

Figyelt kérdés
Tájfutok és a csapattársaimmal jól kijövök, de látom, hogy mások is barátkoznak más egyesületeknél, de nem tudom, hogy tegyem. Szeretnék jóban lenni más egyesület tagokkal is, de olyan személy aki a mi csapatunkban van és pl. odamenne velem másokhoz vagy csak egyszerűen beszélgetne velem meg más egyesületbeliekkel nem nagyon van. A tesóm az egyetlen aki nagyon jóban van egy másik csapattagjaival is, de csak nem akaszkodhatok mindig rá (főleg, hogy ő az idősebb). Vagy ez csak úgy spontán jönni szokott? Kétségbe vagyok esve mivel ez egy életen át tartó sport:/ előre is köszi a válaszokat:)

2016. aug. 2. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
melyik egyesületben vagy? anno én is tájfutottam egy pár évig :) nagyon szép sport, és nagyon bánom, hogy abbahagytam. Egyébként itt szerintem pont könnyen lehet barátkozni, pl mikor nézitek a kirakott eredményeket (vagy nem tudom, hogy ez még így van-e, hogy mindig kirakják valahova a legfrissebb eredményeket), és aki melletted áll, kérdezel tőle valamit, pl hogy hogy ment neki a pálya, vagy elkezdesz mesélni valamit, hogy az egyik pontra milyen nehéz volt eljutni a hatalmas bozótoson át, vagy bármi ilyesmi. Vagy épp amikor beérsz a célba, nyilván lesznek még ott rajtad kívül emberek. Akivel egy korcsoportban futsz, máris rengeteg téma akadhat, a pálya, egy-egy pont megbeszélése, az időtök, nagyon sokmindent lehet kérdezni/mondani ezzel kapcsolatban. Régen én is nagyon nehezen teremtettem kapcsolatokat, de ma már nagyon szeretek kommunikálni az emberekkel, mindenkihez hozzászólok valamit aki elmegy mellettem (pl egy 200 fős cégnél dolgozok, sokmindenkit ismerek, de sokmindenkit nem, de nem megyek el szó nélkül szinte senki mellett, mosolygok, elviccelődök valamin, esetleg megdicsérem valamijét (ha lány vagy, könnyebb a helyzeted, mondhatod hogy mennyire jó a haja, a ruhája, sokmindent meg lehet dicsérni egy másik lányon. de fiúként is, hol vette azt a stoplist vagy bármi ilyesmi. Egy kis kedvességgel és érdeklődéssel, na és nagy mosolyjal nagyon könnyű barátkozni
2016. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! :)
2016. aug. 2. 06:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy első benyomás c könyv, pont neked találták ki :)
2016. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Torrenten fent van
2016. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Melyik egyesületben vagy?:)
2016. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jo sport, es nem nehez baratokat szerezni: csak azt kell tenned, amit egy valaszolo mar leirt- odamesz egy masik emberhez es megkerdezed tole, hogy ment neki. Vagy meg a rajtban, azt, hogy hanyas percben megy, milyen hosszu a palyaja stb..nagyon jo baratsagok alakulhatnak ki ;) csak ne add fel. Egesz idos korotokig mind talalkozhattok, tapasztalatokat cserelhettek
2016. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!