Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak tanár-diák szerelemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Leginkább az olyan esetek érdekelnek,ahol a középsulis lányról és férfi tanárról van szó.

2016. aug. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet, de nem középiskolában. A tanár szerelmes volt az egyik lányba és a lány is a tanárba. Szünetben pedig mindig együtt lógtak és egyszer hallottam, hogy a szexről beszélgetnek. Jófej volt különben mind a kettő, jóban voltam mindegyikükkel. De tudok ennél durvább sztorit is, csak azt itt inkább nem mesélném el...
2016. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2016. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A volt sulimban egy tanár most vette el egy volt diákják. Ráadásul a tanár vagy 25-30 évvel idősebb a csajnál.
2016. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó!És az előtt volt családja?Elvált vagy szingli volt?(a tanár)
2016. aug. 3. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvált, gyerekei is vannak.
2016. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én arról hallottam, hogy az egyik pasi tanár (fiatal, pályakezdő) összejött egy 11.-es csajjal, kiderült a viszonyuk, és mindkettőjüket kivágták a gimiből.

Magával az érezelemmel kapcsolatosan meg nekem személyesen is van tapasztalatom, középsuliban "istenítettem" egy tanáromat, de nyilván nem történt köztünk semmi. Most egyetemen is van egy tanár, hozzá nagyon vonzódom sajnos, és emberileg is kedvelem nagyon, de nála se próbálkozom vagy ilyesmi, mert tudom, hogy halott ügy...

2016. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Évfolyamtársam és az öfőm egymásra találtak érettségi után azóta együtt élnek meg stb. semmi jel nem mutatott arra hogy lenne köztük valami és a következő percben együtt voltak meg minden. (öfőt elhagyta a felesége egy info tanárért (öfő irodalom tanár etc volt) ).

2. A másik meg az osztálytársam jött össze egy angol tanárral a suliban még 12körül dugtak meg hasonlok (a tanárnak felesége és kislánya volt) azota szerintem már nincsenek kapcsolatban de elég érdekes story volt.

3. Az egyik történelem tanárunk akit utáltunk mint a fene kolesz felügyelő volt és elméletben megkostolt pár lányt a koleszbol hogy ez aztán csak mese volt vagy sem nem tudom nem voltam koleszos de ezt mondták.

4. Egy random tesi tanár aki szerette a fiatal lánykákat (felesége és gyereke is volt talán) egyszer rajta is kapta az eggyik tanárnő egy csajjal éjjeli foci közben a szertárban.

5. Ez egy tanárnő akit pár diák probált fel (meg talán a 4. pontban levő tesi tanár), ez meg a 3. egy kicsit ingatag történet de voltak utalo jelek de a többi fix.

2016. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 olyan esetet is tudok, ahol a lány leérettségizése után tényleg össze is jöttek. De sztem ez a ritkább...
2016. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!