Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen sok a kamu kemény?

Miért ilyen sok a kamu kemény?

Figyelt kérdés
Amikor megyek az utcán tömérdek szám látok ilyen embereket akik teszik hogy ők mekkora kemények aztán közbe az egész csak álca mert aki ismeri az tudja hogy beszari csak játsza az agyát. Ez mire jó?
2016. aug. 4. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
És miért ilyen sok a kiváncsiskodó ember?
2016. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Biztos jobb lenne, ha az utcán is úgy mászkálnának, hogy látszik rajtuk beszariak.:D A másik pedig, hogy miért gondolod azt, hogy kamu?
2016. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kamu mert az ismerettségi körömben is sok ilyen volt és lerít róluk hogy csak megjátszák.
2016. aug. 4. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert belűl sebezhetők és gyengék. Erre kell a takaró, a keménykedés. Ha vki egy kimutatja a gyengeségét rászállnak. Ez főleg városi jellem. Vidéken kevesebb ilyen tulok van.
2016. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál. Egyik haverom mondogatja mindig hogy hát ő milyen kemény mert ahova ő jár suliba ott csak így lehet túlélni. Hogy hát ő minden nap verekszik, múltkor egy lányt védett meg két kigyúrt állat ellen, de volt olyan is hogy hatan akarták megverni és neki csak véres lett a keze, természetesen a többiek vérével. 18 éves.

Na ez azért érdekes mert két hete egy kis cigány odament hozzá a parkban kés meg minden nélkül hogy pakoljon ki vagy megveri. Természetesen úgy beszart hogy mindenét odaadta.

2016. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ahahahhahaha én tuti móresre taniítottam volna a kis cig*nyt


17/f

2016. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felveszek egy ezüst nyakláncot és egy vagány napszemüveget és nem összegörnyedve járok, akkor én már kamu kemény vagyok?
2016. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező erre kamu kemény emberekről beszélsz?

Annyira "nagyon kemény bátor" ember:

Valaki pofán vágja őt vísítva sírva, azonnal hívja rendőrséget jaj őt megverték.Amikor valaki+k meg akarja őt verni:A) x napig x helyen bujocskázik közben mondja kemény csávó szövegeket(net,sms,telefon)aki megakarja verni őt.B) Azonnal megy rendőrségre sírni jaj őt megakarják verni segítsenek rajta.

2016. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma:14:43

Pontosítva maga "kemény" ember mondja kemény szövegeit annak ez embernek meg akarja verni őt.

2016. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amilyen sztorit az 5-ös írt tipikusan olyanokra gondoltam.
2016. aug. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!