Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Férfiakat bármikor ki tudom...

A Férfiakat bármikor ki tudom osztani ha kell, kemény vagyok velük, de a nőktől tartok. Inkább sokszor lenyelek dolgokat. Miért?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok, megfigyeltem hogy ha mondjuk egy fiú barátom lemond egy buli előtt 2órával valamit akkor jól kiosztom, de ha lány barátnőm tenne ilyet akkor visszafognám magam, utálom a nőkbe h sértődékenyek ..
2016. máj. 20. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Hidd el, mi férfiak is utáljuk hogy a legtöbb nő sértődékeny:DD
2016. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A nők egymással szemben sokkal kritikusabbak. Tartasz attól, hogy mi lesz ha fordul a kocka és egyszer téged osztana ki az a biznyos barátnő.

Mivel nem ismerlek így csak tippelni tudok.

Ne hogy megsértődj itt nekem, kedvesem!:'D

2016. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert tudod, hogy a férfiak nem bánthatnak ezért akkor a szád velük szemben.
2016. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Naon menő anticsajszika vagy.
2016. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aztán majd ne csodálkozz, ha egyszer jól faképnél hagy valamelyik fiú barátod egy ilyen után.

Én is anno tűrtem ezt egy hölgyike ismerősömtől egy darabig, aztán egyszer ott hagytam a nagy büdös semmi közepén.

2016. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem bánthatnak a férfiak? Nem szabadna mégis sok férfi veri a nőket.. és a nőneműektől szerinted félek? Egyszerűen kerülöm a vitát tűrök egy szintig


Nem hinném hogy én pont olyan nő lennék aki OK nélkül cseszteti a férfi társadalmat, de ha van rá okom megmondom, és érdekes minden fiú poénnak fogja fel ha kiakadok, de a nők meg mae flegmáznak egyből.. és igen nem bírom a nőket annyira mert a legtöbb kiszámíthatatlan ..

2016. máj. 20. 18:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Iletve a konkurenciát látják a másikban munkahelyen, sőt ismerek olyat is aki full irigy a barátnőjére és nem is értem miért lóg vele
2016. máj. 20. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Hisztis vagy nagyon :D

A válaszaid alapján veled van baj...

2016. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nagyon bevadulsz egy no hamarabb pofan vag mint egy pasi ezt te is nagyon jol tudod.
2017. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!